Medale i puchary dla "Jaskółek"

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 9 =
Link
1 + 9 =
IMG_20240413_150330
Akademia Tańca Sportowego "Jaskółki" podbiła serca publiczności i jury podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych w Suchedniowie, który odbył się 13 kwietnia. Piotrkowsie tancerki przywiozły do Piotrkowa kolejne medale i puchary.
​Akademia Tańca Sportowego "Jaskółki" podbiła serca publiczności i jury podczas XVI Ogólnopolskiego Turnieju Formacji Tanecznych w Suchedniowie, który odbył się 13 kwietnia. W konkursie, w którym wzięło udział ponad 1100 tancerzy z całej Polski, m.in. z Kielc, Rzeszowa, Niska, Starachowic, Ostrowca, Tarnobrzega, Łańcuta, Sandomierza, Radzynia Podlaskiego Chęcin, Krasiczyna,Skarżyska-Kamiennej, Piekoszowa, Nowej Słupi ,Morawicy, Piekoszowa oraz naszego miasta zaprezentowali się w 74 układach choreograficznych z podziałem na style taneczne.

Podczas turnieju wyróżniły się zespoły „Perła Mini” i „Mały Aerobik” z piotrkowskiej Akademii. Zespół "Mały Aerobik" zajął zaszczytne I miejsce w kategorii taniec współczesny do 12 lat, podczas gdy zespół "Perła Mini" stanął na podium, zdobywając III miejsce w kategorii widowisko taneczne do 10 lat.
← powrót