To oni powalczą o tytuł Gladiatora

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 5 =
Link
5 + 5 =
380431479_1324987301555591_7891546179418696567_n
Kapituła składająca się z doświadczonych dziennikarzy i ekspertów sportowych wyłoniła najlepszych szczypiornistów i szczypiornistki ORLEN Superligi oraz ORLEN Superligi Kobiet, którzy będą rywalizować o prestiżową nagrodę Gladiatora w sezonie 2023/2024. W gronie nominowanych znaleźli się zawodnicy reprezentujący piotrkowskie kluby.
W tegorocznej edycji ORLEN Superligi Kobiet aż dziewięć z dziesięciu drużyn posiada szczypiornistki, które staną do rywalizacji o prestiżowe nagrody Gladiatorów. Wśród nominowanych zawodniczek znalazła się utalentowana Joanna Gadzina, reprezentująca barwy drużyny MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski.
Piotrkowska szczypiornistka stanie do rywalizacji w kategorii "Wybór Sezonu" obok Aleksandry Hypki z MKS URBIS Gniezno oraz Basii Zimy z KGHM Zagłębie Lubin.

​Natomiast spośród 14 zespołów grających w ORLEN Superlidze Mężczyzn, 12 ma w swoich szeregach szczypiornistów nominowanych do Gladiatorów. Wśród nich jest również młody zawodnik Piotrkowianina Piotrków Trybunalski - Krzysztof Żyszkiewicz, który powalczy w kategorii "Odkrycie Sezonu im. Pawła Kotwicy" (zawodnik do 23 lat).

O tytułach zdecydują kibice, zawodnicy i sztaby szkoleniowe:

Już teraz w oficjalnej aplikacji Superligi, dostępnej na smartfony z systemem Android (pobierz) oraz IOS (pobierz), ruszyło głosowanie, w którym to kibice mogą oddać swój głos na najlepszych zawodników w poszczególnych kategoriach. Typy kibiców zostaną skonfrontowane z typami zawodniczek/zawodników i sztabów, w stosunku 40% wagi głosów kibiców do 60% wagi głosów szczypiornistek/szczypiornistów i szkoleniowców. Głosowania kobiet potrwają do 15 maja, a mężczyzn do 20 maja.
Zapraszamy do głosowania na naszych reprezentantów.


← powrót