Dzisiaj: Poniedziałek 30 marca 2020

Za nami kolejna edycja rajdu „Gorącego Czaju Łyk”. W minioną sobotę (13.02) na trasę wiodącą miejscami związanymi z piotrkowskimi romansami, zakochanymi parami i ich miłosnymi perypetiami podążyli dorośli amatorzy pieszych wędrówek.
Piotrków Trybunalski Miasto Piwowarów – to nowy produkt turystyczny, który od ubiegłego roku Centrum Informacji Turystycznej promuje wraz z piotrkowskimi firmami zajmującymi się szeroko pojętym browarnictwem.
17 medali zdobyli piotrkowscy pływacy z klubu UKS Delfin podczas Ogólnopolskich Zawodów Pływackich o Puchar MOSiR, które w miniony weekend odbyły się w Kielcach. W zawodach udział wzięło 234 zawodników z 25 klubów.
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na drugą odsłonę rajdu „Gorącego Czaju Łyk”, która tym razem skierowana jest do dorosłych. Impreza odbędzie się w najbliższą sobotę (13.02).
W miniony weekend w III Liceum Ogólnokształcącym odbył się XIV Piotrkowski Zlot Turystyczny. W imprezie udział wzięło kilkuset uczniów z miasta oraz rejonu piotrkowskiego. 
09-02-2016

Ferie z OSiRem

Już w przyszłym tygodniu startują ferie zimowe. Dla wszystkich dzieci, które ten czas spędzają w domach, przeróżne instytucje przygotowują szereg atrakcji. Wśród wielu propozycji nie zabraknie także tych sportowych.
Kilkanaście osób wybrało się wraz z Centrum Informacji Turystycznej na wycieczkę do zakładu piotrkowskiej firmy Szkło-Dekor, zajmującej się produkcją ozdób choinkowych.
Za nami kolejna edycja pieszego rajdu „Gorącego Czaju Łyk”. Tym razem, z okazji obchodzonego roku Henryka Sienkiewicza, trasa wędrówki wiodła miejscami poświęconymi wybitnemu polskiemu pisarzowi.
W miniony weekend w Częstochowie odbyły się targi turystyczne JURA EXPO. podczas których stoisko z produktami turystycznymi z naszego miasta oraz atrakcjami regionu wystawiło Centrum Informacji Turystycznej.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza w najbliższy piątek (5.02) do odwiedzenia piotrkowskiej firmy Szkło-Dekor, zajmującej się produkcją ozdób choinkowych.