Dzisiaj: Poniedziałek 25 maja 2020

W minioną sobotę (14.11) piotrkowianie mieli okazję zobaczyć wyjątkowe zawody. W Piotrkowie Trybunalskim odbył się Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness.
Szlakiem sanktuariów i klasztorów maryjnych podążą uczestnicy kolejnej wycieczki po naszym mieście organizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. Spacer „Święte panny piotrkowskie” odbędzie się w sobotę (14.11) o godz. 10.00.
Międzynarodowy Puchar Polski w Kulturystyce i Fitness 14 listopada zawita do Piotrkowa Trybunalskiego. To najważniejsza impreza 2015 roku w tej dyscyplinie sportu.
Piotrkowskie skwery i parki były tematem tegorocznego Rajdu Parasolowego zorganizowanego w minioną sobotę (7.11) przez  piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej.
Blisko sześćdziesiąt osób wzięło udział w jesiennym rajdzie nordic walking zorganizowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Piechurzy mieli do pokonania 7 kilometrów.
Osiemdziesięciu zawodników z siedmiu miast wzięło udział w XI Drużynowym Turnieju Integracyjnym w Boccię, który dziś (5.11) odbył się w piotrkowskiej hali Relax.
7 kilometrów liczył będzie Jesienny Rajd Nordic Walking organizowany w najbliższą sobotę (7 listopada) przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. Piechurzy pójdą do Barkowic Mokrych.
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na 46. Rajd Parasolowy. Impreza rozpocznie się w najbliższą sobotę (6.11) w parku Jana Pawła II.
Centrum Informacji Turystycznej zaprasza  na kolejne spotkanie Klubu Turysty. W najbliższą sobotę (31.10) będzie można dowiedzieć się o historii piotrkowskich Żydów. Początek o godz. 15.00.
„Wagary na Starówce” to tytuł ostatniej gry miejskiej zorganizowanej przez Centrum Informacji Turystycznej. W rywalizacji udział wzięło stu uczniów ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych.