Dzisiaj: Czwartek 16 lipca 2020

Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, o pow. gruntu 0,0686 ha, zabudowana budynkiem handlowo-usługowym.
Skwer Handlowy przy ul. Wojska Polskiego to kolejne miejsce do którego zawędrowała wystawa „Nowa Elewacja” prezentująca odnowione kamienice, które brały udział w corocznym konkursie.
15-09-2017

ARiMR szuka biura

Piotrkowskie Biuro Powiatowe Łódzkiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje lokalu biurowego. Zainteresowane instytucje mogą zgłaszać oferty najmu swoich powierzchni.
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na konferencję Strefa RozwoYou - Iskra Nowej Wiedzy
04-09-2017

Łódzkie w Chinach

Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w inicjatywie „Łódzkie w Chinach".
Wystawa zdjęć przedstawiająca odremontowane elewacje kamienic, laureatów konkursu "Nowa Elewacja", zawędrowała w kolejne miejsce. Tym razem fotografie można podziwiać w I Liceum Ogólnokształcącym.
Referat Spraw Obywatelskich Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przypomina wszystkim przedsiębiorcom prowadzącym sprzedaż napojów alkoholowych, że do 30 września 2017 r. należy wnieść III ratę opłaty za korzystanie z posiadanych zezwoleń.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. i Biuro Chińskiej Prowincji  Chengdu w Łodzi zapraszają przedsiębiorców z województwa łódzkiego do udziału w dniu spotkań biznesowych z partnerami chińskimi.
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego  zaprasza przedsiębiorców do kontaktu z Centrum Innowacji Biznesowej.
Centrum Handlowe "Echo" w Piotrkowie to kolejne miejsce, w którym można obejrzeć plenerową wystawę fotograficzną pt. „Nowa Elewacja”. Ekspozycja jest dostępna od środy.