Dzisiaj: Sobota 23 stycznia 2021

hotel
Niemal 2 hektarowa nieruchomość zlokalizowana przy ulicy Wierzeje znalazła nabywcę. Nowy właściciel za działkę zapłaci ponad 2 mln 170 tys. zł brutto.
fundusz - Kopia
Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich organizuje bezpłatne spotkania informacyjne o aktualnych konkursach dotyczących termomodernizacji budynków oraz odnawialnych źródeł energii. Najbliższe spotkanie odbędzie się w środę (11.10) w siedzibie Urzędu Miasta.
Obraz1
W ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój - poddziałania 3.2.1 „Badania na rynek”, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości oferuje do 20 mln zł dofinansowania na realizację projektu, którego  efektem będzie wprowadzenie na rynek nowych bądź znacząco ulepszonych produktów czy usług.
jeremie
14 września 2017 r. Krajowe Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości podpisało z Bankiem Gospodarstwa Krajowego, pełniącym rolę Menadżera Funduszu Funduszy, Umowę Operacyjną w ramach Projektu pn. „Instrumenty Finansowe dla rozwoju województwa łódzkiego” na kwotę 27 000 000,00 PLN.
Bez tytułu
Kto i na co może otrzymać pieniądze z Unii Europejskiej w ramach usług zdrowotnych? Odpowiedzi na te pytania uzyskać można podczas seminarium, które odbędzie się w piątek (6.10) na Zamku w Uniejowie.
Obraz6
Nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum miasta, o pow. gruntu 0,0686 ha, zabudowana budynkiem handlowo-usługowym.
IMG_1311 (1280x1072)
Skwer Handlowy przy ul. Wojska Polskiego to kolejne miejsce do którego zawędrowała wystawa „Nowa Elewacja” prezentująca odnowione kamienice, które brały udział w corocznym konkursie.
15-09-2017

ARiMR szuka biura

ARiMR
Piotrkowskie Biuro Powiatowe Łódzkiego Oddziału Regionalnego Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa poszukuje lokalu biurowego. Zainteresowane instytucje mogą zgłaszać oferty najmu swoich powierzchni.
Obraz1
Łódzka Specjalna Strefa Ekonomiczna S.A. zaprasza na konferencję Strefa RozwoYou - Iskra Nowej Wiedzy
04-09-2017

Łódzkie w Chinach

Grafika_Lodzkie_w_Chinach_jpg_5
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego zaprasza przedsiębiorców do wzięcia udziału w inicjatywie „Łódzkie w Chinach".