Dzisiaj: Niedziela 07 czerwca 2020

„Sukces we własnej firmie” to tytuł projektu, w ramach którego można zdobyć pieniądze na rozpoczęcie i prowadzenie własnej działalności gospodarczej. Wsparcie uzyska aż 80 osób, w tym co najmniej 55 kobiet.
Program sprzedaży działek pod budownictwo jednorodzinne „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” święci kolejne sukcesy. Za nami kolejne przetargi i… sprzedane działki.
Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień zaprasza na Konferencję "Przedsiębiorczość i Unia - Obywatele UE jako przedsiębiorcy na wspólnym rynku", która odbędzie się 30 czerwca 2016 r. o godz. 10.00, w Wojewódzkim Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Narutowicza 34 w Łodzi
Około 100 osób znajdzie zatrudnienie w kompleksie logistycznym Agata Meble, które ma znajdować się na terenie centrum Prologis Park Piotrków II. Budowa obiektu ma wystartować jeszcze w tym roku.
Od kilkunastu miesięcy prowadzone są wzmożone prace przy budowie osiedla mieszkaniowego we wschodniej części miasta. Bloki stawiają prywatni deweloperzy, a niedługo inwestycje rozpocznie miasto.
Działki z programu „Piotrków Trybunalski – tu mieszkam” rozchodzą się, jak przysłowiowe "świeże bułeczki". Kolejne dwie znalazły nabywców, a Urząd Miasta przygotowuje następne do zbycia.
 
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zaprasza do udziału w trzeciej edycji konkursu „EkoAktywni”. Celem inicjatywy jest nagrodzenie organizacji pozarządowych i osób fizycznych za działalność na rzecz ochrony środowiska. 
8 czerwca 2016 r. o godzinie 09:30 w Hotelu Mercure, al. Armii Krajowej 22 odbędą się bezpłatne warsztaty w ramach cyklu „Akademia Przedsiębiorcy”. Temat konferencji: ŚWIATOWE RYNKI SZEROKO OTWARTE DLA POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW
 
Marek Michalik, Prezes Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, gościł wczoraj (19.05) w Piotrkowie Trybunalskim. Celem wizyty było zapoznanie się z ofertą inwestycyjną miasta oraz terenami, które mogłyby zostać włączone w skład ŁSSE.
W magistracie trwają prace nad Programem Rewitalizacji dla Piotrkowa Trybunalskiego do 2023 roku. Zarówno mieszkaniec miasta, jak i osoba z zewnątrz, może podzielić się swoimi pomysłami.