Dzisiaj: Środa 03 czerwca 2020

Działająca od 2010 roku w naszym mieście firma Plasimet zajmująca się produkcją elementów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego planuje rozszerzenie swojej działalności. Będzie się to wiązać z zatrudnieniem nowych pracowników.
Utworzona pod koniec 2015 roku Piotrkowska Strefa Aktywności Gospodarczej wzbogaciła się o kolejną nieruchomość, ponad 2 hektarową działkę przy ul. Całej.
Ukazał się osiemnasty raport o stanie Piotrkowa Trybunalskiego. Rocznik obejmuje podsumowanie 2015 roku.
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia na naszym portalu, zakładki Gospodarka – Dla inwestorów, dedykowanej potencjalnym inwestorom oraz zainteresowanym rozwojem prowadzonej w Piotrkowie firmy.
Oszczędności, wygoda, ekologia – w tych trzech słowach zawierają się najważniejsze zalety podłączenia nieruchomości do miejskiej kanalizacji sanitarnej. Teraz - dzięki dofinansowaniu budowy przyłączy – jest to jeszcze bardziej opłacalne.
Jest już wykaz lokali użytkowych TBS do wynajęcia po preferencyjnych stawkach.
Jeszcze przez miesiąc właściciele kamienic, którzy w ubiegłym roku wykonali remont swoich nieruchomości, mogą je zgłosić do konkursu „Nowa Elewacja 2015”.
Szukasz mieszkania w dobrym miejscu? Skorzystaj z oferty miasta, które niebawem postawi bloki przy ul. Broniewskiego.
25 lutego do Piotrkowa Trybunalskiego po raz kolejny zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, który udzieli bezpłatnych konsultacji z zakresu pozyskiwania pieniędzy z projektów Unii Europejskiej.
W Urzędzie Miasta ogłoszono drugi przetarg na sprzedaż kompleksu nieruchomości przy ul. Batorego 10. Termin przetargu ustalono na 8 kwietnia, a cena wywoławcza wynosi 3 mln 744 tys. zł.