Aktualności

DSC_4546 (1280x662)
Przedsiębiorcy, przedstawiciele instytucji okołobiznesowych oraz środowisk związanych ze współpracą polsko-węgierską, a także węgierscy samorządowcy, wśród których byli m.in. Prezydent Regionu Csongrad - Kakas Bela oraz Wiceburmistrz węgierskiego miasta Batonyterenye - Letoval Zoltan, wzięli udział w Polsko-Węgierskim Forum Gospodarczym, które odbyło się 24 marca br. w Piotrkowie Trybunalskim.
Obraz1
24 marca br. w odbędzie się Polsko-Węgierskie Forum Gospodarcze, wydarzenie towarzyszyć będzie Międzynarodowym Targom Turystyki Kulinarnej.
cib
Urząd Marszałkowski Województwa Łódzkiego utworzył w Bełchatowie Centrum Innowacji Biznesowej, którego doradcy biznesowi udzielają aktywnego wsparcia przedsiębiorcom w zakresie rozwoju ich firm.
mikroprz
45 tys. zł to główna nagroda w dwunastej edycji  konkursu „Mikroprzedsiębiorca Roku”. Organizuje go Fundacja Microfinance Centre, a zgłoszenia przyjmowane są do 24 marca.
DSC_0820 (1280x720)
Kilkanaście osób wzięło udział w konsultacjach dotyczących Funduszy Europejskich, które dziś (24.02) odbyły się w piotrkowskim magistracie.
fundusze - Kopia
W piątek (24.02) po raz kolejny do naszego miasta zawita Mobilny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Specjaliści będą udzielać darmowych porad z zakresu pozyskiwania środków unijnych.
Żer

Ogłoszono przetarg na nieruchomość niezabudowaną, zlokalizowaną na terenie parku im. ks. J. Poniatowskiego.
sss
W piątek (27.01) odbędzie się seminarium informacyjne „Dotacje dla przedsiębiorców, perspektywa finansowa 2014 - 2020”. Spotkanie skierowane jest do wszystkich przedstawicieli firm zainteresowanych pozyskaniem pieniędzy z Funduszy Europejskich.
„ABC Biznesu” to tytuł  seminarium organizowanego przez Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej Oddział w Piotrkowie. Wykłady będą poświęcone planowaniu, założeniu i prowadzeniu własnej działalności gospodarczej.
paro
Oferty szkoleń, studiów podyplomowych, kursów zawodowych w jednym miejscu. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości uruchomiła internetową bazę, za pośrednictwem której zarówno przedsiębiorstwa, jak i osoby prywatne będą mogli rozwijać swoje kompetencje.