Aktualności

Przed nami pierwsze przetargi na nieruchomości pod budownictwo mieszkaniowe, w ramach programu „Piotrków Trybunalski - tu mieszkam”. Kolejne zbycie działek zaplanowano na 27 listopada oraz 11 grudnia.
Nawet 400 osób przyjmie do pracy w najbliższym czasie firma Haering, jedna z największych w naszym mieście. Niemieckie przedsiębiorstwo nie tylko rozwija hale produkcyjne, ale inwestuje w kształcenie przyszłej kadry.
Do końca roku firmy mogą ubiegać się o unijne wsparcie w ramach Inicjatywy Jeremie. Pomoc obejmuje udzielenie atrakcyjnych pożyczek na inwestycje.
W poszukiwaniu kontrahentów z wizytą do Piotrkowa Trybunalskiego przyjechali dziś (20.10) przedstawiciele władz oraz biznesu z miasta Xiaogan z prowincji Hubei w Chinach.
„Jak wyprzedzić konkurencję w wyścigu po dotacje unijne?” to tytuł warsztatów organizowanych w ramach VII edycji Akademii Przedsiębiorcy. Spotkanie w naszym mieście zaplanowano 28 października, w hotelu Vestil.
15-10-2015

Nowa Elewacja 2015

Trwa ósma edycja konkursu „Nowa Elewacja” na najładniej odnowioną w tym roku fasadę kamienicy. W konkursie udział mogą wziąć właściciele, którzy do końca grudnia wyremontują swoje budynki.
Ogłoszono przetargi na najem lokali po preferencyjnych stawkach na terenie Podzamcza i Starego Miasta. Jest to element projektu rewitalizacji Podzamcza zakładającego stworzenie nowej dzielnicy mieszkaniowej i usługowej.
Urząd  Marszałkowski Województwa Łódzkiego zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym cyklu spotkań związanych z rozpoczęciem kolejnego etapu prac związanych z wdrażaniem Regionalnej Strategii Innowacji LORIS 2030.
05-08-2015

Strefa da pracę

Dwadzieścia jeden miejsc pracy utworzą firmy, które zainwestują w Piotrkowską Strefę Aktywności Gospodarczej. Piętnaście etatów uruchomi przedsiębiorstwo "Szkło-Dekor", natomiast sześć spółka Netuno.
W Urzędzie Miasta rozstrzygnięto przetarg na dzierżawców działek tworzących Piotrkowską Strefą Aktywności Gospodarczej. Do konkursu stanęły trzy piotrkowskie firmy.