Piotrkowskie firmy

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =

Wiodące firmy produkcyjne i usługowe działające na terenie Piotrkowa Trybunalskiego:

www.anton-haering.de

 


Firma Haering Polska zakończyła w roku 2015 budowę nowoczesnego centrum praktycznej nauki zawodu, w którym odbywają się zajęcia teoretyczne w odpowiednio wyposażonych salach dydaktycznych oraz praktyczne przy wykorzystaniu najnowocześniejszego parku maszynowego w branży obróbki skrawaniem.
W 2005 roku Firma uzyskała zezwolenie na działalność w Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej – Podstrefa Piotrków Trybunalski i została uznana za największego inwestora ŁSSE w tym właśnie roku.
Haering Polska sp. z o.o. to jeden z największych na świecie zakładów produkcyjnych, wytwarzających precyzyjne części toczone dla branży motoryzacyjnej, które spełniają najwyższe wymagania jakościowe.
www.zamet-industry.com.pl


Zamet Industry S.A. jest wiodącym dostawcą wielkogabarytowych konstrukcji stalowych:
•konstrukcji i urządzeń dla przemysłu offshore (urządzenia do podwodnego wydobycia ropy i gazu, urządzenia na platformy wiertnicze),
•urządzeń przeładunkowych
•maszyn dla górnictwa i energetyki (koparki wielonaczyniowe, ładowarko – zwałowarki, urządzenia wyciągowe, systemy nawęglania oraz urządzenia do mechanicznej przeróbki surowców mineralnych).


 

www.famur.com


Famur Systemy Transportowe „PIOMA” -  jeden z największych światowych producentów maszyn i urządzeń górniczych, specjalizujący się w systemach transportu ciągłego i przeładunku oraz transportu materiałów i ludzi.
Poza kopalniami głębinowymi, produkty PIOMY znajdują swe zastosowanie w portach morskich i rzecznych, bazach przeładunkowych i na składowiskach, w transporcie wewnątrzzakładowym oraz przy robotach ziemnych na dużą skalę.

 

www.pioma-odlewnia.com.pl


Pioma-Odlewnia wraz z Odlewnią Żeliwa Śrem i Kuźnią Glinik tworzy Polską Grupę Odlewniczą, która plasuje się w ścisłej czołówce największych producentów odlewów w Polsce.
Pioma-Odlewnia specjalizuje się w produkcji jednostkowej i krótkoseryjnej wysokiej jakości odlewów staliwnych i żeliwnych.
Współpracuje zarówno z odbiorcami krajowymi, jak i zagranicznymi, w tym z licznymi firmami z Niemiec, Norwegii, Danii, Holandii, Finlandii, Francji, USA i Szwecji.

 

www.emerson.pl
 

Emerson jeden z największych w Europie producentów formularzy i druków specjalistycznych, takich jak zdrapki czy dokumenty utajnione.
Ofertowane produkty: papier komputerowy i rolki do kas, tusze i tonery, etykiety samoprzylepne, papier do ploterów i ksero na roli, ksero kolorowe, folia stretch, druki akcydensowe, koperty bezpieczne i kurierskie, dokumenty firmowe i formularze, druki reklamowe i ulotki, potwierdzenia odbioru, druk na roli, broszury i bloczki, dokumenty utajnione, zdrapki i losy loteryjne, etykiety i rolki indywidualne.www.polanik.infoProducent sprzętu sportowego. Specjalizuje się w produkcji sprzętu lekkoatletycznego, wyposaża kompleksowo stadiony, koronnym produktem są oszczepy, produkowane z najwyższej jakości duraluminium.
Wszystkie wyczynowe typy oszczepów posiadają certyfikaty IAAF.
Wprowadzając w 2011 roku do oferty Oszczep Full Carbon Premium Line, Firma dołączyła do elitarnego grona kilku zaledwie producentów oszczepów z włókien węglowych na świecie.
Firma posiada własną kolekcję odzieży Polanik Athletics Collection.
www.mbl.pl


MBL - wiodący dostawca produktów standardowych oraz zindywidualizowanych rozwiązań dla branży rehabilitacyjnej. Producent szerokiej gamy wysokiej jakości elementów do wózków inwalidzkich, takich jak: koła szprychowe i koła plastikowe, ciągi, widełki przednie, osłony łożyska, piasty, podnóżki, tekstylia, podpórki na nogi, podgłówki, produkty PU, osie z mechanizmem szybkomocującym, opony.
Firma posiada zakłady produkcyjne w Polsce i Chinach. Eksportuje swoje produkty do 35 krajów na całym świecie. 


www.reac.se

Producent siłowników elektrycznych do wózków inwalidzkich, mechanizmów podnoszenia i pochylania wózków oraz mechanizmów pionizacji. Głównymi odbiorcami piotrkowskich produktów są firmy w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz Europie Zachodniej.www.cooperstandard.com
Cooper-Standard Automotive produkuje komponenty dla motoryzacji z gumy i plastiku. Zatrudnia około 20 tysięcy pracowników w 47 zakładach produkcyjnych na całym świecie. Zakład produkcyjny w Piotrkowie Trybunalskim zajmuje się produkcją uszczelek do samochodów IVECO Daily i Lancia Y846.


www.plasimet.com.pl
 


Producent elementów metalowych z rur, profili i drutu oraz stalowych profili otwartych.
Montaż elementów metalowych (spawanie), malowanie proszkowe, galwanizowanie.
Motoryzacja (70% obrotu)
Inne (30% obrotu)

www.szklo-dekor.com.plFirma Szkło-Dekor zajmuje się głównie wyrobem artystycznych szklanych ozdób choinkowych. Każdy produkt wykonany jest ręcznie, według tradycyjnych metod.
Ozdoby firmy Szkło-Dekor trafiają na wiele rynków – przede wszystkim zaopatruje najważniejsze amerykańskie i europejskie domy towarowe, galerie i butiki. Do krajowych klientów należą sieci handlowe, sklepy detaliczne, instytucje (dla których wykonujemy ozdoby reklamowe), a także indywidualni nabywcy.
www.haftina.pl

Lider rynku haftu komputerowego.
Oferta Firmy skierowana jest m.in. do branży pasmanteryjnej, samochodowej, odzieżowej, dekoracyjnej, kościelnej, przemysłu obuwniczego czy reklamy. Działalność skupia się na czterech grupach produktów: aplikacje i emblematy haftowane; usługi haftu i usługi lasera; szaty liturgiczne; sztandary i chorągwie.
Firma Haftina zaprojektowała i uszyła szaty liturgiczne, które będzie nosił papież Franciszek podczas Światowego Spotkania Rodzin w Dublinie. Włożą je także biskupi koncelebrujący z nim mszę.

www.sulimar.com.pl


SULIMAR Sp. z o.o. – Browar Cornelius jest jednym z najdynamiczniej rozwijających się browarów regionalnych w Polsce, producentem wina i napojów energetyzujących, a także ważnym centrum dystrybucyjnym o znaczeniu regionalnym – partnerem handlowym producentów wiodących marek piwa, napojów alkoholowych, bezalkoholowych oraz wód mineralnych.
www.browarolbracht.pl

Browar Rzemieślniczy Jan Olbracht  uruchomiono w Piotrkowie Trybunalskim w 2014 r. W okresie 1 roku powstał tu od podstaw browar z warzelnią o wybiciu 20 hl. i leżakownią o łącznej pojemności 400 hl. Browar wyposażony jest w nowoczesną linię rozlewniczą o wydajności do 2 tys. but./godz. Piwo w browarze rozlewane jest w butelki i kegi.


www.nowalijka.pl

F.H. Nowalijka jest jedną z największych firm branży owocowo – warzywnej. Obecnie zrzesza ponad 400 gospodarstw średniej i małej wielkości. Produkty zostały docenione przez takie firmy jak: KAUFLAND POLSKA, AUCHAN POLSKA, CARREFOUR POLSKA, TESCO,  JERONIMO MARTINS, LIDL i wielu innych indywidualnych odbiorców hurtowych i detalicznych. F.H. Nowalijka współpracuje z wieloma firmami z Włoch, Holandii, Belgii, Hiszpanii, Czech, Słowacji, Wielkiej Brytanii, Niemiec, Austrii, Turcji.
www.pinokio.net.pl
Firma Pinokio jest producentem odzieży dziecięcej i niemowlęcej. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ubranek i bielizny dla dzieci w wieku do 5 lat. Wszystkie oferowane produkty pochodzą z Polski. Ponad 90% wyrobów produkowanych jest bezpośrednio w siedzibie głównej firmy.


www.kandy.pl


PRPH KANDY to nowoczesny polski zakład przetwórstwa owoców oferujący półprodukty dla przemysłu spożywczego. Działa od 1985 roku. Szeroki asortyment obejmuje różnorodne komponenty owocowe i kremowe: termostabilne nadzienia do ciastek, polewy do lodów, wsady do jogurtów, owoce kandyzowane i inne.


www.dolfos.pl


DOLFOS jest polską firmą produkującą premiksy i mieszanki paszowe uzupełniające dla zwierząt. Istniejemy na rynku paszowym w Polsce już od wielu lat, proponując Państwu wysokiej jakości produkty opracowane przy współudziale specjalistów z zakresu żywienia zwierząt, lekarzy weterynarii i technologów.


www.ares.biz.pl

Firma specjalizuje się w produkcji sterylizowanych, bogatych w mięso kiełbas i batonów dla kotów i psów, z główną marką z segmentu super premium – AMBASADOR. Proces technologiczny oparty jest na przerobie wyłącznie produktów najwyższej jakości, bez dodatku jakichkolwiek substancji konserwujących, barwiących, czy zapachowych. Sukces rynkowy firmy ARES opiera się w dużej mierze na opracowaniu autorskiego systemu sterylizacji w niskiej temperaturze połączeniu i inwestycji w bardzo nowoczesny park maszynowy.


www.eurokerze.pl

Firma Euro-Kerze specjalizuje się w wykonywaniu świec parafinowych, stearynowych, lakierowanych, woskowych, prasowanych i nalewanych automatycznie, przy jednoczesnym zachowaniu działu ręcznego zdobienia świec. Od początku swojej działalności do chwili obecnej firma Euro-Kerze dostarcza swoje świece wyłącznie na rynki Europy Zachodniej. Wraz z dalszym rozwojem firmy planowane jest wkrótce rozpoczęcie sprzedaży wyrobów na terenie Polski w sieciach małych i dużych sklepów.
www.icapolska.pl

ICA Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim należąca do włoskiej grupy „ICA Group” to lider w sektorze lakierów do drewna szkła i PCV. Firma posiada również w swojej ofercie profesjonalne kleje dla przemysłu stolarskiego i budowlanego po marką INCOLL, materiały ścierne i system polerski marki ISAND oraz narzędzia do obróbki drewna, elektronarzędzia, maszyny i urządzenia lakiernicze. W gamie oferowanych towarów ICA Polska klienci znajdą również produkty do ochrony, pielęgnacji i dekoracji drewna dla profesjonalistów – pod marką Colorwood oraz dla klienta indywidualnego – pod marką Colorit Drewno. W siedzibie firmy znajduje się laboratorium aplikacyjne wyposażone w profesjonalny park maszynowy oraz strefa showroom w której prezentowane są próbki lakierów i efektów specjalnych. ICA Polska na terenie kraju posiada 18 oddziałów, które gwarantują usługi na wysokim poziomie, dopasowane do potrzeb klientów.

www.szlachetstal.pl

P.P.H.U. „SZLACHET – STAL” zajmuje się produkcją maszyn i urządzeń do uboju drobiu.
•Przyjęcie drobiu
•Ubój i skubanie
•Patroszenie
•Obróbka żołądków, głów, łap
•Schładzanie
•Dzielenie drobiu – pakownia
•Odpady
•Urządzenia sanitarne
•Urządzenia dodatkowe

www.mblclassics.com
Firma specjalizuje się w renowacji starych samochodów gł. Maserati.


PPHU "Mikas" - producent garniturów - działa na rynku odzieżowym od 2009 roku. Łączy najlepsze tradycje i doświadczenia długoletniej działalności firm "Piotrkowianka" i "Mikas-Styl znanych ze współpracy z takimi firmami jak: "Lord", "Pabia", "Próchnik", "Pierre Cardin", "Sunset Suits".​www.viamontex.pl

VIAMONTEX posiada wieloletnie doświadczenie w budowie, wytwarzaniu i montażu obiektów konstrukcji stalowych. Typowe obiekty to: hale logistyczne, centra handlowe, chłodnie, zakłady mięsne, przerobu żbóż, obiekty użyteczności publicznej, hale sportowe, zdjęciowe dla producentów TV, produkcyjne przemysłu hutniczego, przerobu granitu oraz cementownie. Dla przemysłu firma realizuje od lat: zbiorniki, wieże technologiczne, kanały, rurociągi, montaże ciągów technologicznych. Największym odbiorcą usług VIAMONTEXU jest energetyka. 


www.duninex.pl

Firma rodzinna z tradycjami sięgającymi lat 50-tych ubiegłego wieku, producent napoju Jałowiec. Produkt powstaje z naturalnych składników - owoców jałowca i szyszek chmielu.
www.speedmail.pl

Działający od 2011 r. ogólnopolski operator pocztowy świadczy usługi w obszarze korespondencji masowej na terenie całego kraju. Specjalizuje się w obsłudze klientów biznesowych i instytucjonalnych. Speedmail jest projektem realizowanym przy udziale największego w Europie Środkowo-Wschodniej producenta korespondencji masowej – firmy Emerson, której wolumen wyprodukowanych przesyłek listowych przekracza 250 mln sztuk.

www.grespania.com

Grespania Polska Sp. z o.o. - oddział międzynarodowej firmy Grespania specjalizującej się w produkcji i sprzedaży produktów ceramicznych.


www.polablaser.pl
Polab Sp. z o.o. jest jedynym partnerem w Polsce włoskiej firmy Tecno Italia, producenta drukarek rotacyjnych do dekorowania płytek ceramicznych. Firma Polab świadczy specjalistyczne usługi polegajace na przygotowaniu matryc silikonowych, laminatów i taśm do drukarek rotacyjnych.
www.roka.pl

Firmy Grupy ROKA:
"ROKA" Zakład Pracy Chronionej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ROKA A.I. KANTORSKI Spółka Komandytowa
ROKA-Niewiadomski Spółka komandytowa,
ROKA-BIS Spółka Jawna Niewiadomski i Wspólnicy
"DOM" I. Maćkowiak, A. Patura i WSPÓLNICY sp.j.
ROKA-MED Spółka Jawna A.Kantorski i Wspólnicy
Centrum Gastronomiczne ALTAMIRA
YAVO Sp. z o.o.
Piotrkowskie Zakłady Przemysłu Sklejek Sp. z o.o.

Oferta świadczonych usług:

 • Kompleksowe utrzymanie czystości
 • Dozorowanie i ochrona mienia
 • Pielęgnacja terenów zewnętrznych i zielonych
 • Usługi specjalistyczne
 • Usługi outsourcingowe
 • Usługi medyczne
 • Usługi szkoleniowe
 • Usługi deweloperskie
 • Wyroby medyczne
 • Usługi hotelarskie i restauracyjne
 • Sprzedaż i produkcja sklejkiwww.inwemer.pl

Firma INWEMER oferuje szereg wspierających usług dla firm i instytucji na terenie całego kraju:

 • utrzymanie czystości w miejscach pracy kontrahentów
 • kompleksowa obsługa techniczna nieruchomości
 • profesjonalne usługi ochrony osób i mienia


www.musi.pl

 • Ochrona stacjonarna
 • Centrum monitorowania 24/7
 • Systemy alarmowe, systemy antynapadowe
 • Monitoring wizyjny, monitoring obiektu z interwencją
 • Konwojowanie gotówki
 • Audytowanie zabezpieczeń
 • Ochrona fizyczna obiektów
 • Zabezpieczenie domu, mieszkania, biura, sklepu
 • Sprzątanie budynków, magazynów
 • Pielęgnacja terenów zielonych
 • Dostarczenie środków czystości 

www.cza-ta.com.pl

Firma posiada 17 oddziałów w całej Polsce, oferuje usługi:

 • porządkowo-czystościowe
 • fizyczna ochrona osób i mienia
 • monitoring
 • outsourcing oraz optymalizacja non core business


 
www.czatanova.pl

Firma świadczy usługi:
 • specjalistyczne sprzątanie obiektów
 • mycie okien, witryn i elewacji
 • ochrona osób i mienia
 • odśnieżanie dachów i parkingów
 • monitoring obiektów
 • pielęgnacja terenów zielonych

www.hak.net.pl

Zakład Usług Komunalnych „HAK” S. Burczyński działa na rynku lokalnym od 1992 r.  Początkowo zakres usług obejmował wyłącznie  odbiór odpadów komunalnych od podmiotów gospodarczych. Od 2003 r. rozszerzono działalność o odbiór odpadów niebezpiecznych i innych niż niebezpieczne. W późniejszych latach firma wyspecjalizowała się we wdrażaniu systemu selektywnej zbiórki odpadów komunalnych na terenach gmin miejskich i wiejskich. Obecnie posiadamy ok. 10 tys. klientów indywidualnych i gospodarczych na terenie środkowej Polski.
 
 • Jeśli chcesz odszukać firmę w Piotrkowie Trybunalskim i dowiedzieć się o niej więcej KLIKNIJ na obrazek poniżej.
 • baza firm wyszukiwarka