Dzisiaj: Czwartek 04 marca 2021

Aktualności

Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym. 
Lokale użytkowe do wynajęcia w trybie bezprzetargowym połozonych na terenie "Podzamcza" i Starego Miasta w Piotrkowie Trybunalski.
Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Słowackiego 34.
Wykaz lokali użytkowych do wynajęcia
Wykaz lokali mieszkalnych do wynajęcia na terenie Podzamcza i Starego Miasta
Wykaz lokali mieszkalnych do wynajęcia
Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta  Piotrkowa Trybunalskiego przy Alei 3 Maja 23.
Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta  Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Jerozlimskiej 10. 
Ogłoszenie o III ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta  Piotrkowa Trybunalskiego przy ulicy Wojska Polskiego 64.
Ogłoszenie o II ustnym przetargu nieograniczonym na oddanie w najem na czas nieoznaczony lokalu użytkowego położonego na terenie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy ul. Słowackiego 1.