Dzisiaj: Środa 03 czerwca 2020

Prezydent Krzysztof Chojniak uczestniczył dziś w otwarciu wyremontowanego oddziału położniczo - ginekologicznego i noworodków w Szpitalu Rejonowym w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Roosevelta.
54 pluszaki trafiły do piotrkowskiej Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Zabawki przekazane zostały przez Urząd Miasta w ramach przedsięwzięcia "Misie ratują dzieci" ? które jest częścią programu "Bezpieczne Miasto 2008".

w minioną sobotę rozegrany został kolejny turniej z cyklu imprez akcji Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych ?Zachowaj Trzeźwy Umysł?. W zawodach wzięło udział dziewięć drużyn reprezentujących nasze osiedla.

Eurodeputowany Janusz Wojciechowski był gościem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. Prezydent zabiegał o wsparcie dla projektów ubiegających się o dofinansowanie oraz rozmawiał o rozwoju miasta.

Według projektu Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad ulica Wolborska nie będzie odcięta od krajowej "ósemki", będzie przedłużona i będzie biec równolegle do niej. Przebudowany zostanie węzeł Raków oraz wiadukt na ul. Witosa.

Prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się dziś z osobami odpowiedzialnymi za sprawy gospodarki wodnej oraz inwestycji w naszym mieście. Szczegółowej analizie poddano stan ulicy Wojska Polskiego i możliwości jej remontu.
Prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się wczoraj w Warszawie z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Barbarą Kondrat oraz Ministrem Cezarym Grabarczykiem. Spotkanie poświęcone było sprawom związanym z projektami w mieście.
Pomoc finansową w wysokości 320 tys. zł. otrzymał od miasta w ubiegłym roku Szpital Wojewódzki. Za te pieniądze sfinansowana została budowa parkingu przy ul. Wolborskiej i myjek do sprzętu endoskopowego dla oddziału gastrologicznego.
W piotrkowskiej Galerii BWA można oglądać twórczość sześciorga młodych artystów, absolwentów łódzkiej ASP, pod tytułem "Jesteśmy". Wystawa czynna będzie do 9 marca.
Prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się wczoraj w Łodzi z Symchą Kellerem ? Przewodniczącym Gminy Wyznaniowej Żydowskiej. Spotkanie dotyczyło możliwości wsparcia przez Gminę Żydowską starań władz miasta dotyczących pozyskania ...