18-01-2019

Uwaga na oblodzenie

Referat Zarządzania Kryzysowego i Obrony Urzędu Miasta ostrzega przed oblodzeniem, które w godzinach popołudniowych pojawi się w Piotrkowie Trybunalskim.
Rozpoczyna się nowa kadencja piotrkowskich rad osiedli. Już w przyszłym tygodniu startują wybory do jednostek pomocniczych gminy. Prezentujemy harmonogram wyborów.
22 lutego odbędą się przetargi na trzy nieruchomości wchodzące w skład Piotrkowskiej Strefy Aktywności Gospodarczej.
Kilkaset osób skorzystało już z pomocy urzędników podczas akcji informacyjnej poświęconej likwidacji użytkowania wieczystego. Akcja trwa do piątku (18.01).
Zakończyły się konsultacje w sprawie lokalizacji stacji roweru miejskiego. Propozycje będą teraz weryfikowane.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Piotrkowie zaprasza na seminarium „ABC BIZNESU”. Tematyka dotyczyć będzie planowania, założenia i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.
Kilkadziesiąt osób skorzystało już z pomocy urzędników podczas akcji informacyjnej poświęconej likwidacji użytkowania wieczystego. Akcja potrwa do 18 stycznia.
Wczoraj (15.01) w Starostwie Powiatowym odbyło się uroczyste zebranie Koła Związku Sybiraków w Piotrkowie Trybunalskim.
 
Sześć fotowoltaicznych lamp pojawiło się w Piotrkowie Trybunalskim. Ekologiczne rozwiązanie zostało zastosowane przy ul. Wąskiej.
15-01-2019

Brawa dla Kamila

Kamil Majchrzak wygrał dwa pierwsze sety w pojedynku z Kei Nishikorim w swoim debiucie w Australian Open. Niestety, w kolejnych setach organizm odmówił piotrkowianinowi posłuszeństwa i w piątym secie musiał skreczować.