Budowa bieżni przy SP 12 zgodnie z planem

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 6 =
Link
2 + 6 =
DSC_6896
Zgodnie z planem przebiega przebudowa bieżni wokół kompleksu "Orlik" przy Szkole Podstawowej nr 12. Aktualne prace skupiają się na wykonywaniu pierwszych warstw podbudowy bieżni. Ułożony już został również nowy chodnik.
W ramach prac przy Szkole Podstawowej nr 12 powstanie czterotorowa bieżnia okrężna o łącznej długości 275 metrów z bieżnią prostą. oraz skocznia w dal. Wzmocnione zostaną skarpy otaczające bieżnię, a pozostałości po trybunach zostaną zdemontowane. Projekt obejmuje również ustawienie elementów małej architektury, takich jak ławki i kosze na śmieci.

Pracownicy Biura Rozwoju Miasta i Inwestycji informują, że na terenie inwestycji usunięto już częściowo pozostałości po trybunach, gotowa jest  skocznia w dal i nowy chodnik. Widoczny jest także już zarys nowych schodów. Aktualne prace skupiają się na wykonywaniu pierwszych warstw podbudowy bieżni.

Całkowity koszt zadania to 1 021 933,79 zł. Zgodnie z zapisami umowy modernizacja bieżni przy SP 12 powinna zakończyć się w sierpniu tego roku.
← powrót