Czwarta edycja warsztatów regionalnych Akademii PARP (26.09.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Celem Akademii jest przygotowanie uczestników do korzystania ze szkoleń internetowych. Pierwszy warsztat odbędzie się 3 października w Piotrkowie Trybunalskim w Urzędzie Miasta, Pasaż Karola Rudowskiego 10, godz. 10.00. Formularz ...

logo_aPARP.jpg
Rusza czwarta edycja warsztatów regionalnych Akademii PARP! Celem tych spotkań jest przygotowanie uczestników do korzystania ze szkoleń internetowych. Będzie można również osobiście poznać opiekunów szkoleń, trenerów oraz innych uczestników Akademii Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębierczości. Spotkania będą przeprowadzane w wybranych województwach ? łódzkim, kujawsko-pomorskim, opolskim, małopolskim, warmińsko-mazurskim, podlaskim oraz podkarpackim i dolnośląskim.
Akademia PARP to portal edukacyjny skierowany do pracowników i właścicieli firm z sektora Mikro Małych i Średnich Przedsiębiorstw (MMŚP). Warsztaty dają możliwość zapoznania się z zakresem oraz obsługą szkoleń internetowych. Jest to również okazja do spotkania się z innymi przedsiębiorcami i pracownikami MMŚP oraz uczestnictwa w wykładzie obejmującym wybrane zagadnienia z nowych szkoleń internetowych, poprowadzonym przez eksperta. 
Działalność Akademii PARP zainaugurował warsztat w Warszawie 20 listopada 2006. Kolejne odbyły się w Koninie, Sopocie, Koszalinie, Gliwicach, Nowej Soli, Kielcach, Chełmie, Bydgoszczy, Olsztynie, Suwałkach, Tarnowie, Rzeszowie, Legnicy, Opolu, Łodzi, Legnicy, Opolu, Łodzi, Pułtusku, Białej Podlaskiej, Słupsku, Szczecinie, Ostrowcu Świętokrzyskim, Częstochowie oraz Lesznie i Gorzowie Wielkopolskim. W sumie wzięło w nich udział prawie czterystu przedsiębiorców z mikro, małych i średnich firm.

Serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnych warsztatach regionalnych Akademii PARP.
Pierwszy warsztat odbędzie się 3 października w Piotrkowie Trybunalskim w
Urzędzie Miasta, Pasaż Karola Rudowskiego 10, godz. 10.00.
Formularz zgłoszeniowy na warsztat dostępny jest na portalu Akademii PARP.
Ilość miejsc jest ograniczona ? decyduje kolejność zgłoszeń.
Odwiedź  www.akademiaparp.gov.pl

← powrót