DNI PIOTRKOWA 2023 - program

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 8 =
Link
7 + 8 =
Wielkimi krokami zbliżają się DNI MIASTA 2023. Gwiazdami tegorocznego święta Piotrkowa Trybunalskiego będą: Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary. Oto program wydarzenia.Wielkimi krokami zbliżają się DNI MIASTA 2023. Święto Piotrkowa Trybunalskiego, które rokrocznie otwiera bogatą ofertę imprez plenerowych w naszym mieście, odbędzie się w dniach 9-11 czerwca. Gwiazdami będą: Kult, Smolasty oraz Elektryczne Gitary. Oto program wydarzenia.

Dni Miasta 2023 zainauguruje VI Nocny Półmaraton Piotrkowski Wielu Kultur, który odbędzie się w piątek (9.06) w godz. 21:00-24:00. Zapisy do półmaratonu trwają (TUTAJ).
Sobota rozpocznie się Jarmarkiem Trybunalskim, który towarzyszył będzie Dniom Miasta przez dwa dni. Stoiska staną wzdłuż ulicy Słowackiego (pomiędzy placem Kościuszki a ulicą Sienkiewicza - ten odcinek drogi na weekend będzie wyłączony z ruchu samochodowego). Na Jarmarku nie zabraknie Food Trucków, w których serwowane będą potrawy kuchni z całego świata oraz wystawców żywności prosto od rolnika. O godzinie 16:30 rozpocznie się blok koncertowy na scenie głównej, która stanie na placu Kościuszki. Drugi dzień świętowania zakończy występ Elektrycznych Gitar (ok. 20:00).

W niedzielę od rana trwał będzie Jarmark Trybunalski z masą atrakcji. O godz. 17:00 zagra Lagggard, a po nim zespół Mayevska. Na finał Dni miasta wystąpią: Smolasty (godz. 19:30) oraz KULT (godzina 21:00).

Przez dwa dni zabawy (sobota i niedziela) wszyscy będą mogli korzystać m.in. z wesołego miasteczka, gier, zabaw plenerowych dla dzieci, fotobudki 360, dużej ścianki balonowej, dmuchańców, kina 9D, malowania buziek czy toru przeszkód. Nie zabraknie również zlotu motocykli, zabytkowych samochodów, pokazów ratownictwa medycznego, gry w kosza, piłki nożnej stołowej, rzutów toporami, bicia monet, oraz wielu innych atrakcji. 

Załączniki artykułu

DNI MIASTA 2023 - PROGRAM (Pobrań: 808)
← powrót