Dzisiaj: Niedziela 05 lipca 2026

Nocne zamknięcie przejazdu kolejowego na ul. Słowackiego. Kierowców czekają utrudnienia

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 6 =
Link
3 + 6 =
zamkniety-przejazd-1778057777
Kierowcy korzystający z ul. Słowackiego w Piotrkowie Trybunalskim muszą przygotować się na czasowe utrudnienia. W nocy z wtorku na środę, z 7 na 8 lipca 2026 roku, zamknięty zostanie przejazd kolejowo-drogowy znajdujący się w pobliżu dworca PKP.
Zmiana organizacji ruchu ma związek z planowaną przebudową przejazdu kolejowego w ramach inwestycji realizowanej na linii kolejowej nr 1 na odcinku Koluszki – Częstochowa. Prace są częścią większego projektu modernizacji linii kolejowej nr 1, obejmującego odcinki Koluszki – Częstochowa oraz Zawiercie – Dąbrowa Górnicza.

Jak poinformowało Przedsiębiorstwo Napraw i Utrzymania Infrastruktury Kolejowej w Krakowie Sp. z o.o., tymczasowa organizacja ruchu z będzie obowiązywać wyłącznie w godzinach nocnych. Zamknięcie obejmie przejazd kolejowo-drogowy zlokalizowany w ciągu ul. Słowackiego.

Kierowcy proszeni są o zachowanie szczególnej ostrożności, stosowanie się do oznakowania tymczasowej organizacji ruchu oraz korzystanie z wyznaczonych objazdów. Warto wcześniej zaplanować trasę przejazdu, aby uniknąć niepotrzebnych opóźnień.
 
← powrót