Dzisiaj: Wtorek 02 czerwca 2020

M&M Logistyczny lider zainwestował w Piotrkowie (01.09.2006)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 4 =
Będą nowe miejsca pracy dla piotrkowian. Podpisana została umowa, na podstawie której władze Logistic City udostępniły obiekty operatorowi logistycznemu M&M. Jest to pierwszy klient piotrkowskiego centrum logistycznego.

Będą nowe miejsca pracy dla piotrkowian. Podpisana została umowa, na podstawie której władze Logistic City udostępniły obiekty operatorowi logistycznemu M&M. Jest to pierwszy klient piotrkowskiego centrum logistycznego, jeden z największych w Europie.

"Podpisanie tej umowy, przynosi dużą satysfakcję nie tylko władzom miasta, ale i pracownikom Urzędu Miasta, którzy sprawnie pomagali w załatwianiu formalności. Teraz firma przyniesie miastu konkretne korzyści w postaci 180 nowych miejsc pracy oraz wpływy do kasy miasta z tytułu podatku w wysokości 330 tys. zł rocznie." - powiedział Andrzej Czapla wiceprezydent miasta.

"Logistic City będzie się składało z wielu obiektów. Obecna hala ma wielkość 5 boisk piłkarskich (21 tys. m^(2)), na terenie aż 140 ha." - powiedział Adam Banaszczyk prezes Logistic City Szwajcarska firma M&M wynajęła halę na 5 lat. Obecny na spotkaniu Mirosław Kaczmarek prezes M&M zapewnił, że tempo inwestycji będzie zawrotne, bo nie zawsze udaje się uzyskać tak duży kontrakt." M&M podpisała umowę z grupą firm handlu detalicznego. Na jej podstawie firma ma obsłużyć 800 z 4.000 punktów handlowych w całym kraju. "Na początek zainwestujemy około 7 milionów zł, żeby uruchomić inwestycję w ciągu 2 miesięcy" - dodał Kaczmarek. Osoby zainteresowane podjęciem pracy w M&M powinny kontaktować się z Powiatowym Urzędem Pracy w Piotrkowie Trybunalskim.

 

← powrót