Dzisiaj: Niedziela 20 września 2020

Nagroda 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego (12.12.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 7 =
Stowarzyszenia, instytucje, osoby fizyczne i prawne, organy administracji publicznej oraz kościoły i związki wyznaniowe mogą do końca roku zgłaszać organizacje pozarządowe do ?Nagrody 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego?.

Stowarzyszenia, instytucje, osoby fizyczne i prawne, organy administracji publicznej oraz kościoły i związki wyznaniowe mogą do końca roku zgłaszać organizacje pozarządowe do ?Nagrody 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego?. Nagrodę, która każdego roku przyznawana jest najbardziej wyróżniającym się organizacjom pozarządowym, ustanowił Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

Nagroda_800lecia.jpg

Formularz zgłoszeniowy wraz z regulaminem Nagrody znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta: www.piotrkow.pl  zakładka: Organizacje NGO. 
Jest on także dostępny w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta przy Pasażu Rudowskiego 10 /parter/.
Na kopercie zawierającej Formularz zgłoszeniowy należy umieścić hasło: ?Nagroda 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego? na rok 2007.
Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy przesłać na adres: Urząd Miasta  97-300 Piotrków Trybunalski, Pasaż Rudowskiego 10, lub złożyć osobiście  w punkcie informacyjnym na parterze UM najpóźniej do dnia 31 grudnia 2007 r./ liczy się data stempla pocztowego lub pokwitowania odbioru /.
Formularze nadesłane po wyznaczonym terminie nie będą brane pod uwagę.

← powrót