Nasz Piotrków 2023

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 6 =
Link
3 + 6 =
12121211
Na koniec 2023 roku Urząd Miasta wydał jubileuszowy, dwudziesty numer gazety „Nasz Piotrków”. Tradycyjnie w roczniku znajduje się podsumowanie minionych 12 miesięcy, plany na najbliższe miesiące oraz krzyżówka, za której rozwiązanie można wygrać atrakcyjne nagrody.
W najnowszym wydaniu gazety można znaleźć informacje m.in. o proekologicznych działaniach podejmowanych przez piotrkowski magistrat, ubiegłorocznych wydarzeniach w Mediatece 800-lecia oraz o wielu wydarzeniach kulturalno-rozrywkowo-sportowych, jakie miały miejsce w naszym mieście w 2023 roku.

W roczniku przeczytamy także o powstającym atrakcyjnym osiedlu mieszkaniowym na Podzamczu oraz piotrkowskich firmach produkcyjnych. W publikacji znajdziemy podsumowanie działań inwestycyjnych oraz o artykuły o planach na najbliższe miesiące, jak m.in. przebudowa hali „Relax”, budowa basenów letnich przy ul. Żwirki, budowa hali sportowej wraz z wirtualną strzelnicą przy Szkole Podstawowej nr 10, modernizacja ul. Wolborskiej i Rakowskiej. Ponadto w roczniku przybliżamy dokładnie stan finansów Piotrkowa.

Tradycyjnie na ostatniej stronie zamieszczona jest krzyżówka, za której rozwiązanie można wygrać atrakcyjne nagrody. Kupony do Urzędu Miasta można (osobiście lub korespondencyjnie) składać do 23 lutego (zasady udziału wraz z RODO publikujemy w załączniku poniżej).
Uwaga! Każda osoba może w konkursie złożyć tylko jeden kupon.
Gazeta trafia już do skrzynek pocztowych piotrkowian. Można ją również pobrać z załącznika poniżej lub z zakładki "Z życia miasta" - Nasz Piotrków - gazeta samorządowa.

Załączniki artykułu

NASZ PIOTRKÓW 2023 (Pobrań: 582)
zasady udziału oraz RODO (Pobrań: 312)
← powrót