Dzisiaj: Środa 05 sierpnia 2020

Nowy rozkład jazdy MZK (13.09.2007)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji oczekuje na wnioski i uwagi od pasażerów, które pozwolą ostateczne stworzyć rozkłady jazdy zgodne z oczekiwaniami osób, korzystających z tych przewozów.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji informuje, że zgodnie z przyjętym harmonogramem otrzymał w dniu 10 września br. od Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego Spółka z o. o. w Piotrkowie Trybunalskim projekty nowych rozkładów jazdy autobusów obsługujących komunikację miejską.
Projekty zawierają zmiany przebiegu linii komunikacyjnych oraz zmiany czasowości i częstotliwości kursowania autobusów na poszczególnych trasach. Do 14 września MZDiK prześle projekty rozkładów jazy m.in. do Biura Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego             i Regionalnej Izby Gospodarczej celem szerokich konsultacji społecznych.

Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji oczekuje na wnioski i uwagi od pasażerów, by ostateczne stworzyć rozkłady jazdy zgodne z oczekiwaniami osób, korzystających z tych przewozów.

Uwagi i sugestie odnośnie projektowanych rozkładów jazdy (składane w formie pisemnej jak i telefonicznej) przyjmowane będą w zarówno w siedzibie MZK przy ul. Karkowskie Przedmieście, jak i siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji przy ul. Belzackiej do 30 września 2007 r.

Zachęcamy mieszkańców i pasażerów do skorzystania z możliwości udziału w projektowaniu nowych rozkładów jazdy.

← powrót