Dzisiaj: Czwartek 16 lipca 2020

Prezydent w Ministerstwie Infrastruktury (28.02.2008)

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
7 + 1 =
Prezydent Krzysztof Chojniak spotkał się wczoraj w Warszawie z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Barbarą Kondrat oraz Ministrem Cezarym Grabarczykiem. Spotkanie poświęcone było sprawom związanym z projektami w mieście.

Prezydent Krzysztof Chojniak spotkał wczoraj w Warszawie z Podsekretarzem Stanu w Ministerstwie Infrastruktury Barbarą Kondrat oraz Ministrem Cezarym Grabarczykiem. Spotkanie poświecone było sprawom związanym z projektami drogowymi realizowanymi w naszym mieście. Prezydent rozmawiał również o możliwościach pozyskania dodatkowych funduszy na piotrkowskie drogi.

Spotkanie z Wiceminister Barbarą Kondrat i Ministrem Cezarym Grabarczykiem to nie jedyny powód wyjazdu Prezydenta Miasta do Warszawy. Podczas pobytu w stolicy Prezydent  lobbował na rzecz dofinansowania złożonych przez nas projektów m.in. budowy nowej biblioteki.

Ponadto w związku z ogromem prac budowlanych w obiektach remontowanych w ramach projektu ?Utworzenie Europejskich Scen Teatru im. Stefana Jaracza w województwie łódzkim? realizatorzy projektu wystąpili o przedłużenie terminu zakończenia inwestycji. I takie zapewnienie otrzymali w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Dotyczy to prac realizowanych we wszystkich obiektach w Łodzi, Sieradzu, Radomsku i Piotrkowie.

← powrót