Radni powołali komisje Rady Miasta

Proszę określić gdzie leży problem:
7 + 7 =
Link
7 + 7 =
DSC_6673
Piotrkowscy radni podczas piątkowej (10.05) Nadzwyczajnej Sesji Rady Miasta powołali 8 komisji Rady oraz wybrali ich przewodniczących.
W piątek (10.05) w piotrkowskim magistracie odbyła się II Nadzwyczajna Sesja Rady Miasta. Podczas obrad radni powołali 8 komisji, które będą działać w ramach Rady oraz wybrali ich przewodniczących.

Komisje Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w kadencji 2024-2029:
  • Komisja Rewizyjna;
  1. Cecotka Dariusz
  2. Chojnacka Agnieszka
  3. Chojniak Krzysztof
  4. Dziemdziora Jan
  5. Janik Łukasz
  6. Mazur Kinga - przewodniczaca
  7. Miazek Szymon
  • Komisja Skarg, Wniosków i Petycji;
  1. Berent Tomasz
  2. Dziemdziora Jan - przewodniczacy
  3. Chojnacka Agnieszka
  4. Gajda Piotr
  5. Masiarek Piotr
  6. Tera Monika
  • Komisja Budżetu, Finansów i Planowania;
  1. Czajka Rafał
  2. Chojniak Krzysztof
  3. Czyżyński Konrad
  4. Dziemdziora Jan
  5. Janik Łukasz
  6. Mazur Kinga
  7. Piekarski Andrzej
  8. Pingot Małgorzata - przewodniczaca
  9. Staszek Mariusz
  10. Maciołek Mariusz
  • Komisja Oświaty i Nauki;
  1. Czajka Rafał - przewodniczacy
  2. Chojnacka Agnieszka
  3. Chojniak Krzysztof
  4. Czyżyński Konrad
  5. Mazur Kinga
  6. Miazek Szymon
  7. Piekarski Andrzej
  8. Porczyńska-Walczak Maria
  9. Winiarski Przemysław
  • Komisja Kultury i Kultury Fizycznej;
  1. Cecotka Dariusz
  2. Gajda Piotr - przewodniczący
  3. Maciołek Mariusz
  4. Masiarek Piotr
  5. Miazek Szymon
  6. Paradowski Zbigniew
  7. Pingot Małgorzata
  8. Stachaczyk Sergiusz
  9. Staszek Mariusz
  10. Wężyk-Głowacka Marlena
  11. Winiarski Przemysław
  • Komisja i ds. Rodziny, Zdrowia, Spraw Społecznych i Osób Niepełnosprawnych;
  1. Berent Tomasz - przewodniczacy
  2. Maciołek Mariusz
  3. Masiarek Piotr
  4. Piekarski Andrzej
  5. Pingot Małgorzata
  6. Staszek Mariusz
  7. Wężyk-Głowacka Marlena
  8. Winiarski Przemysław
  • Komisja Administracji, Bezpieczeństwa Publicznego i Inwentaryzacji Mienia Komunalnego;
  1. Czajka Rafał
  2. Czyżyński Konrad
  3. Janik Łukasz
  4. Stachaczyk Sergiusz
  5. Tera Monika - przewodniczaca
  6. Wężyk-Głowacka Marlena
  • Komisja Polityki Gospodarczej i Spraw Mieszkaniowych;
  1. Berent Tomasz
  2. Cecotka Dariusz - przewodniczacy
  3. Gajda Piotr
  4. Mariusz Maciołek
  5. Paradowski Zbigniew
  6. Porczyńska-Walczak Maria
  7. Stachaczyk Sergiusz
  8. Tera Monika
← powrót