Szereg zniżek z Kartą Mieszkańca

Proszę określić gdzie leży problem:
3 + 8 =
Link
3 + 8 =
pkm
Zachęcamy wszystkie osoby mieszkające w naszym mieście i płacące w Piotrkowie podatki do skorzystania z programu Piotrkowskiej Karty Mieszkańca (PKM). Jest to dokument, który uprawnia do szeregu zniżek.
Piotrkowska Karta Mieszkańca, jest to program kierowany do osób mieszkających w naszym mieście i płacących w Piotrkowie podatki, a także niepełnoletnich członków ich rodzin lub pełnoletnich członków ich rodzin uczących się bądź studiujących (szczegóły w regulaminie w załączniku poniżej).

Posiadacze karty mieszkańca mogą korzystać z szeregu zniżek w: Ośrodku Sportu i Rekreacji, Miejskim Ośrodku Kultury, Muzeum oraz Miejskiej Bibliotece Publicznej. Dzięki karcie zapłacimy także mniej za bilety MZK oraz abonament w Strefie Płatnego Parkowania.
Posiadanie PKM to również szerg zniżek u naszych partnerów. Są to:
  • Blinkee.city Piotrków Trybunalski - hulajnogi miejskie (15% zniżki),
  • Paweł Pełka Gabinet Hiperbaryczny Terapia Tlenowa (10 % zniżki),
  • Łódzka Kolek Aglomeracyjna (30% zniżki),
  • ECO24 (5% rabatu na produkty ze strony www.eco24.pl bez kosztów transportu),
  • Poradnia Dietetyczna - Klinika Zdrowego Życia "Klinika Zdrowego Człowieka" (konsultacja dietetyczna 30%, opracowanie indywidualnego jadłospisu 30%, zajęcia indywidualne, zdrowy kręgosłup z elementami stretchingu)
  •  Złotnik Dawid Murat  (10% rabatu na wszystkie usługi)
- Zachęcamy również piotrkowskich przedsiębiorców do dołączenia do Programu przez złożenie Wniosku Partnera Piotrkowskiej Karty Mieszkańca. Do udziału w Programie mogą przystąpić instytucje publiczne, podmioty gospodarcze oraz organizacje pozarządowe, które w ramach świadczonych przez siebie usług będą realizować ulgi, preferencje lub świadczenia dla mieszkańców Miasta Piotrkowa Trybunalskiego - informują piotrkowscy urzędnicy.

Jak otrzymać Piotrkowską Kartę Mieszkańca?
Kartę wyrobisz poprzez złożenie wniosku w: 
  • Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28, 
  • Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 22,
  • elektronicznie za pośrednictwem strony www.piotrkow.pl
Piotrkowska Karta Mieszkańca wydawana jest bezpłatnie na okres dwóch lat. Osoby, którym kończy się okres ważności, na 30 dni przed tym terminem, otrzymają wiadomość e-mail z informacją o konieczności przedłużenia ważności karty.
 
!!!PAMIĘTAJ!!!
Po złożeniu wniosku koniecznie należy umówić się po odbiór dokumentu w jednym z trzech miejsc:
- Urzędzie Miasta przy ul. Szkolnej 28, tel. 44 732 18 00;
-  Ośrodku Sportu i Rekreacji przy ul. Żeromskiego 22,
- Mediatece 800-lecia przy ul. Curie-Skłodowskiej 3, tel. tel. 44 681 40 60.


​Wniosek, tabela zniżek oraz regulamin Piotrkowskiej Karty Mieszkańca, a także Wniosek  i regulamin Partnera Programu PKM publikujemy
w załącznikach poniżej.
← powrót