Dzisiaj: Poniedziałek 22 czerwca 2026

Za nami 3. Piknik Motoryzacyjny „Bezpieczne Lato 2026”

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 5 =
Link
1 + 5 =
W niedzielę (21 czerwca) 3. Piknik Motoryzacyjny „Bezpieczne Lato 2026” po raz kolejny połączył miłośników motoryzacji, całe rodziny oraz osoby chcące wesprzeć szczytną inicjatywę charytatywną.
Na wydarzenie dotarli motocykliści, właściciele samochodów zabytkowych, współczesnych oraz mieszkańcy, którzy postanowili spędzić sobotnie popołudnie w rodzinnej atmosferze.

Na uczestników czekało wiele atrakcji. Dużym zainteresowaniem cieszyła się wystawa samochodów i jednośladów, prezentacje pojazdów służb mundurowych, stoiska wystawców oraz kiermasze. Najmłodsi korzystali z dmuchańców, malowania twarzy i zaplatania kolorowych warkoczyków. 

Mieszkańcy mogli porozmawiać z funkcjonariuszami komendy Miejskiej Policji oraz strażakami z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej. Nie zabrakło również strefy gastronomicznej, oraz licznych atrakcji przygotowanych przez organizatorów i partnerów wydarzenia.
Najważniejszym celem pikniku była pomoc dla Kacpra Kwiecińskiego. Dzięki zaangażowaniu uczestników, organizatorów, sponsorów oraz wolontariuszy udało się przeprowadzić zbiórkę charytatywną na rzecz chłopca.
← powrót