Aktualności

aacva
„Jak Bezpiecznie się spisać. Porady spisowe dla seniorów” – to tytuł wydarzenia on-line, które organizowane jest dla seniorów i ma zachęcić ich do udziału w Narodowym Spisie Powszechnym.
aasa
6 maja po Piotrkowie Trybunalskim będzie jeździć mobilna reklama Narodowego Spisu Powszechnego. Każdy, kto zobaczy reklamę i zrobi zdjęcie może wygrać nagrody.
ada
Nagrody pieniężne oraz samochody można wygrać w Narodowym Spisie Ludności i Mieszkań 2021. Wystarczy wejść na spis.gov.pl i spisać się przez Internet.
aaaaaa
1 kwietnia ruszył Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań. Obowiązkową formą jest samospis internetowy.
aaaaaa
Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Od 4 maja dodatkowo rachmistrzowie spisowi rozpoczną wywiady telefoniczne.
plakat-1615969689-1617260461
1 kwietnia rozpoczął się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Zachęcamy do samospisu poprzez stronę internetową spis.gov.pl.
aaaaaa
1 kwietnia samospisem internetowym rozpoczyna się Narodowy Spis Ludności. Jeśli ktoś nie ma możliwości spisać się przez internet może to zrobić telefonicznie lub w Urzędzie Miasta.
nspdemo1-1616486868 (1)
1 kwietnia zacznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Główny Urząd Statystyczny na portalu spis.gov.pl udostępnił demonstracyjną wersję formularza służącego do samodzielnego spisania się oraz listę pytań, które zadane zostaną w spisie. Ma to ułatwić późniejsze dokonanie prawdziwego spisu.
dab
1 kwietnia na terenie całego kraju rozpocznie się Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Uczestnictwo w spisie to obowiązek każdego Polaka.
nsp-1614339701
30 rachmistrzów będzie pracować na terenie Piotrkowa przy Narodowym Spisie Powszechnym. Zanim jednak „wyruszą w teren” każdy piotrkowianin będzie miał możliwość samospisu.