Wybory do Sejmu i Senatu 2023

Proszę określić gdzie leży problem:
2 + 6 =
Link
2 + 6 =
Szczegółowe informacje dotyczące wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 roku znajdują się w poniższym artykule.
Postanowienie Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej z dnia 8 sierpnia 2023 roku w sprawie zarządzenia wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej - załącznik do pobrania poniżej lub kliknij TUTAJ.

Uchwała Sejmu Rzeczypospoltej Polskiej z dnia 17 sierpnia 2023 r. o zarządzeniu referendum ogólnokrajowego w sprawach o szczególnym znaczeniu dla państwa - załącznik do pobrania poniżej lub kliknij
TUTAJ.

Informacja o warunkach udziału obywateli polskich w głosowaniu w obwodach głosowania utworzonych w kraju oraz w obwodach głosowania utworzonych za granicą i na polskich statkach morskich w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej znajduje się w załącznikach poniżej.

Państwowa Komisja Wyborcza informuje o uprawnieniach
wyborców niepełnosprawnych (dokumenty dotyczące usprawnień w głosowaniu osób niepełnosprawnych znajdują się w pliku .zip poniżej).

Zarządzenie Nr 277 Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego z dnia 14.08.2023 roku w sprawie wyznaczenia na obszarze Miasta Piotrkowa Trybunalskiego miejsc przeznaczonych na bezpłatne umieszczanie urzędowych obwieszczeń wyborczych i plakatów wszystkich komitetów wyborczych, w związku z wyborami do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonymi na dzień 15 października 2023 r. (zarządzenie z trzema załącznikami do pobrania TUTAJ lub poniżej).

Państwowa Komisja Wyborcza podaje do wiadomości wyborców:
-  obwieszczenie o okręgach wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej
- uchwałę w sprawie powoływania obwodowych komisji wyborczych w kraju (wzory druków zgłoszenia kandydatów na członków OKW znajdują się w pliku .zip poniżej).


Komunikat Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim z dnia 29 sierpnia 2023 r. w sprawie zgłaszania kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu RP i do Senatu RP - kliknij TUTAJ
 

Informacja o dyżurach Urzędnika Wyborczego Miasta Piotrkowa Trybunalskiego:
11.09-15.09.2023 r., godz. 8.00-15.00, p. 101 w siedzibie Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przy Pasażu Rudowskiego 10


Szczegółowe informacje dotyczące wyborów do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 15 października 2023 roku znajdują się na portalu Państwowej Komisji Wyborczej.


www.wybory.gov.pl/sejmsenat2023

Załączniki artykułu

Postanowienie Prezydenta RP (Pobrań: 1673)
Uchwala OKW (Pobrań: 163)
← powrót