Dzisiaj: Czwartek 13 maja 2021

Aktualności

Na zimowy rajd z dokarmianiem zwierząt zapraszają Piotrkowskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze oraz Centrum Informacji Turystycznej. „Puchowy śniegu tren” wystartuje w najbliższą sobotę (9.01) o godz. 10.00 z placu Czarnieckiego.
DSC_0379 (1280x851)
Kilkadziesiąt osób przyszło w środę do hali „Relax”, aby wspólnie na dmuchanych zabawkach spalić świąteczne kalorie. Nie brakowało zarówno dzieci, jak i dorosłych, którzy wraz ze swymi pociechami radośnie bawili się na wesołym miasteczku Ośrodka Sportu i Rekreacji.
28-12-2015

Festyn w hali Relax

festyn
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na rodzinny festyn sportowo-rekreacyjny, który odbędzie się w najbliższą środę (30.12) w piotrkowskiej hali Relax.
21-12-2015

Zorientowany marsz

DSC03484a
11 patroli wzięło udział w świątecznym marszu na orientację, który w minioną sobotę (19.12) zorganizował piotrkowski oddział PTTK wraz z CIT oraz piotrkowską komendą Hufca ZHP.
swietawojna01
„Zamiast Kevina” - tak brzmi nazwa ostatniego w tym roku wydarzenia, organizowanego przez Centrum Informacji Turystycznej. W najbliższy weekend (19 i 20 grudnia) wszyscy chętni będą mogli obejrzeć bezpłatnie projekcje dwóch filmów, do których sceny były kręcone w Piotrkowie Trybunalskim.
W. Guść W. Kowalska (1280x960)
Na początku grudnia w reprezentantki piotrkowskiego UKS Delfin Wiktoria Guść i Wiktoria Kowalska wzięły udział w Otwartych Mistrzostwach Warszawy. Nasze reprezentantki spisały się świetnie i zdobyły łącznie aż dwanaście medali.
NaSzkleMalowane2015_00 (1280x851)
Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. W klimat tego wyjątkowego okresu doskonale wpisała się piątkowa wycieczka, na którą zabrało Centrum Informacji Turystycznej. Piotrkowianie zwiedzili zakład Szkło-Dekor, który zajmuje się produkcją ozdób choinkowych.
marsz
Piotrkowski oddział PTTK oraz Centrum Informacji Turystycznej zapraszają na „Świąteczny marsz na orientację”, który odbędzie się w sobotę, 19 grudnia.
szkłodekor
Centrum Informacji Turystycznej przygotowało dla piotrkowian specjalną niespodziankę związaną ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia. W najbliższy piątek (11.12) będzie można wybrać się do piotrkowskiej firmy Szkło-Dekor, zajmującej się produkcją ozdób choinkowych.
Wizyta w planetarium.
Ponad osiemdziesiąt osób wzięło udział w sobotnim seansie astronomicznym „Sięgnąć gwiazd” zorganizowanym przez Centrum Informacji Turystycznej i Planetarium w I Liceum Ogólnokształcącym.