Gra Miejska HARC

Proszę określić gdzie leży problem:
9 + 8 =
Link
9 + 8 =
Plakat_harc_2023_skal
Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC" zaprasza do wzięcia udziału w Grze Miejskiej, która odbędzie się w najbliższą sobotę (23.09). Początek o godz. 10.00 na placu przed Mediateką 800-lecia. Zgłoszenia drużyn można dokonywać do 20 września.
Chcesz przeżyć niezwykłą przygodę, a przy okazji poznać lokalne uliczki z zupełnie innej strony? Masz ochotę dowiedzieć się więcej na temat historii Powstania Styczniowego i roli miasta Piotrkowa Trybunalskiego oraz poznać zabytki związane z Powstaniem? Jeśli tak, Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Młodzieży "HARC" zaprasza do Gry Miejskiej, która rozpocznie się w najbliższą sobotę o godz. 10:00 na placu przed Mediateką 800-lecia.
 
Jak wziąć udział w grze?
Warunkiem udziału w grze jest rejestracja patrolu liczącego od 4 do 8 osób + pełnoletni opiekun w nieprzekraczalnym terminie do 20 września br. do godziny 23.59 za pomocą Karty Zgłoszenia Patrolu (załącznik A), dosłanej w formie elektronicznej na adres: biuro@harc.com.pl . Oryginalnie podpisana Karta Zgłoszenia musi zostać dostarczona Organizatorowi na starcie Gry Miejskiej w dniu rozgrywki.
- Gra kończy w tym samym dniu ok. godziny 14:00 – 15:00. Do tego czasu patrol powinien wypełnić wszystkie zadania i udać się w miejsce Finału Gry, który odbędzie się w miejscu wskazanym przez Organizatora podczas jej trwania – informują organizatorzy konkursu.

Niezbędne pliki tj. regulamin gry HARC, karta zgłoszenia oraz zgoda rodziców/opiekunów dostępna do pobrania w załącznikach poniżej. Wydarzenie zostało objęte patronatem prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Więcej informacji na plakacie poniżej oraz na stronie www.harc.com.pl

Załączniki artykułu

Karta_zgloszenia_2023 (Pobrań: 485)
regulamin-HARC-2023 (Pobrań: 1438)
← powrót