III Memoriał im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego

Proszę określić gdzie leży problem:
6 + 8 =
Link
6 + 8 =
meem
Czeski zespół Házená Kynžvart, Energia MKS Kalisz, PreZero APR Radom oraz gospodynie, czyli MKS Piotrcovia wystąpią w III edycji memoriału im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego. Wydarzenie rozpocznie się już dziś (18.08). Początek o godz. 15.00.
Po raz trzeci Piotrcovia będzie organizatorem Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego – pary trenerów, która wprowadziła klub do najwyższej klasy rozgrywkowej w 1987 roku, a wcześniej stworzyła podwaliny pod żeński handball w naszym mieście.
Zawody rozpoczną się w piątek. Jako pierwsze wystąpią gospodynie, które zmierzą się z PreZero APR Radom. Początek o godz. 15.00. Na 16.20 zaplanowano oficjalnie otwarcie turnieju. Następnie o godz. 17.00 czeski zespół Házená Kynžvart zmierzy się z Energa MKS Kalisz.

Kolejne mecze zaplanowano na sobotę od godz. 10.30. W tym dniu zmierzą się kolejno: MKS Piotrcovia - Házená Kynžvart (10.30), Energa MKS Kalisz - PreZero APR Radom (12:15), PreZero APR Radom - Házená Kynžvart (15:15), MKS Piotrcovia - Energa MKS Kalisz (17:00).

Po ostatnim meczu Memoriału Piłki Ręcznej Kobiet im. Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego ok. godziny 18.20 rozpocznie się uroczystość zakończenia turnieju i wręczenie nagród.

← powrót