Kolejne sukcesy Piotrkowskiej Fundacji Talentów

4 + 9 =
4 + 9 =
DSC03099
Podopieczne Piotrkowskiej Fundacji Talentów zajęły czołowe miejsca w Międzynarodowych Zawodach Aerial Hoop. Rywalizację przeprowadzono w Ostravie (Czechy).

Zawody odbyły się w miniony weekend (13-14.05). W zmaganiach udział wzięło ponad 110 solistów i 20 duetów. Rywalizowali zawodnicy z Czech, Słowacji, Ukrainy oraz Polski. Po dwóch dniach ciężkich zmagań zawodnicy Piotrkowskiej Fundacji Talentów wróciły do naszego miasta z czternastoma miejscami na podium.
- Niektórzy nasi zawodnicy zdobyli dodatkowo platynowe medale, które zostały przyznane układom ocenionym powyżej 150 punktów - Cecylia Trojanowska zaznacza Cecylia Trojanowska, prezes fundacji.

Podczas weekendowych zmagań na podium stanęli:
I miejsce i platynowy medal - Agata Kowalczyk kategoria Amator 18+
I miejsce oraz platynowy medal - Kinga Majchrowska i Julianna Domagała kategoria duety 11-17 lat