Mateusz Bernatek mistrzem Polski

8 + 6 =
8 + 6 =
fotoaks02-1683535991
Mateusz Bernatek wywalczył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik Atletycznego Klubu Sportowego okazał się najlepszy w kategorii 72 kg podczas mistrzostw Polski, które w miniony weekend (06.05) odbyły w Raciborzu.

Mateusz Bernatek od 2018 roku nieprzerwanie staje na podium mistrzostw Polski seniorów. Piotrkowski klasyk w swojej karierze trzy razy wywalczył tytuł krajowego czempiona. W miniony weekend na mistrzostwach Polski w Raciborzu, piotrkowski zapaśnik zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. Zawodnik AKS okazał się najlepszy w kategorii 72 kg.

Podczas turnieju w Raciborzu brązowy medal w kategorii 87 kg wywalczył Igor Gmitrasiuk, a tuż za podium w wadze 63 kg uplasował się Marcin Sztanderski.