MKS Piotrkowianin najlepszy w roczniku 2010

8 + 9 =
8 + 9 =
DSC_2162
Miejski Klub Sportowy Piotrkowianin zwyciężył w turnieju o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego w kategorii wiekowej rocznik 2010 i młodsi. Podopieczni trenera Krystiana Wędraka w finałowym pojedynku pokonali UKS Szczypiorniak Puławy.

W piątek (9.02) w hali sportowej „Relax” odbył się turniej piłki ręcznej chłopców o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego rocznik 2010. W zawodach udział wzięły 4 drużyny: MKS Piotrkowianin, Pabiks Pabianice, UKS Szczypiorniak Puławy i UKS Anilana Łódź.
Drużyny grały w jednej grupie, systemem „każdy z każdym". O ostatecznej klasyfikacji zdecydowała tabela końcowa. Najlepszy okazał się zespół MKS Piotrkowianin, który w meczu na szczycie pokonał UKS Szczypiorniak Puławy 20:18.
Najwszechstronniejszym zawodnikiem turnieju z Piotrkowa Trybunalskiego wybrano Igora Cisowskiego. Wyróżnienia indywidualne oraz nagrody dla najlepszych drużyn wręczył prezydent Krzysztof Chojniak.