Rolkarze ruszą w miasto

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 9 =
Link
1 + 9 =
images
Po przerwie spowodowanej pandemią do naszego miasta powraca "Nightskating Piotrków" – czyli nocny przejazd na rolkach ulicami trybunalskiego grodu. Impreza rozpocznie się w piątek (15.09) o godz. 18.30 w Rynku Trybunalskim.
 
- "Nightskating Piotrków" to wspaniała, a zarazem wyjątkowa inicjatywa, która po raz kolejny będzie cieszyć się dużym zainteresowaniem ze strony mieszkańców naszego miasta. Przedmiotowe wydarzenie jest doskonałą okazją do propagowania zdrowego stylu życia oraz idei spędzania wolnego czasu w rodzinnym gronie, jak również promowania miasta z ponad 800-letnią tradycją – mówi organizator imprezy, Adam Drząszcz.

Piątkowa (15.09) impreza rozpocznie się o godz. 18.30 w Rynku Trybunalskim – tutaj zaplanowano zbiórkę uczestników. Pół godziny później będzie można wziąć udział w różnych konkursach oraz skorzystać z wielu innych atrakcji.

Rolkowe szaleństwo ulicami naszego miasta rozpocznie się o godz. 20.00. Wydarzenie nie ma ograniczenia wiekowego. Udział w nim mogą wziąć dzieci, młodzież, dorośli czy nawet seniorzy. Peleton przemieszczał się będzie następująco: ulicami Grodzką, Starowarszawską, Jerozolimską, Spacerową, Rolniczą przez Rondo Mieczysława Trajdosa do ulicy Karolinowskiej. Następnie rolkarze przejadą przez Rondo Św. Faustyny Kowalskiej,  ulicę Kostromską, Wojska Polskiego, Aleje Armii Krajowej, ulicę Słowackiego, aż do pętli autobusowej. Tutaj nastąpi nawrotka, a uczestnicy przejadą przez ulicę Słowackiego, plac Tadeusza Kościuszki, ulicę Sieradzką do Rynku Trybunalskiego.
Rolkarze pokonają dwie takie pętle. 
Przejazd powinien się zakończyć około godz. 22.00. Uczestnikom przez całą trasę przejazdu będzie towarzyszyć muzyka.
← powrót