Dzisiaj: Czwartek 08 czerwca 2023

Srebrny medal Kacpra Pawłowskiego w Mistrzostwach Polski Karate Tradycyjnego

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 6 =
Link
5 + 6 =
20230415_084540
Kacper Pawłowski zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualne, w kategorii młodzików podczas Mistrzostwach Polski Karate Tradycyjnego, które w miniony weekend (14-16 kwietnia) w odbyły się w Wieliczce.
 
W miniony weekend (14-16 kwietnia) w Wieliczce odbyły się Mistrzostwa Polski w Karate Tradycyjnym. Z bardzo dobrej strony zaprezentowali się zawodnicy piotrkowskiej Szkoły Karate Tradycyjnego: Mateusz Bińczyk, Piotr Kotlicki, Maja Kuban, Bartosz Siwakowski oraz Tomasz Banaszczyk odnotowali występy na wysokim poziomie. Najlepiej spisał się Kacper Pawłowski, który zdobył srebrny medal w konkurencji kata indywidualne, w kategorii młodzików.

- W zawodach trzeba było wykazać się wysokimi umiejętnościami, grupy startujących liczyły nawet po 45 zawodników. Wyjście z tak dużej grupy nawet do pierwszej dziesiątki było już nie lada wyczynem. Zawodnicy pokazali karate na bardzo dobrym poziomie. Dziękuję rodzicom za wsparcie w przygotowywaniu naszej piotrkowskiej młodzieży – mówi trener Rafał Michalak 4 Dan.
 
 
← powrót