Sukcesy tancerek z Piotrkowskiej Fundacji Talentów

Proszę określić gdzie leży problem:
5 + 4 =
Link
5 + 4 =
DSC06729
W minioną niedzielę (17.03) w Zdzieszowicach odbył się Ogólnopolski Festiwal Tańca „Fun&Dance”. Wydarzenie to zgromadziło utalentowanych tancerzy z różnych regionów Polski, w tym także zawodników Piotrkowskiej Fundacji Talentów.
Tancerki reprezentujące Piotrkowską Fundację Talentów okazały się prawdziwymi gwiazdami festiwalu, stając na podium nie mniej niż pięć razy. Formacja ART FACTORY zajęła drugie miejsce w kategorii Formacje Art Dance dla grup wiekowych 13-16 lat.
Indywidualne umiejętności także nie pozostały niezauważone - Łucja Budzisz z formacji Art Factory wywalczyła drugie miejsce w kategorii Solo Art Dance dla dzieci do 12 roku życia. Ponadto, Formacja ART FACTORY KIDS oraz Formacja ART FACTORY MINI zdobyły kolejno drugie i trzecie miejsce w kategorii Formacje Art Dance dla dzieci w wieku od 9 do 12 lat.
 
Nie zabrakło również sukcesów w kategorii Dusty Art Dance dla starszych uczestników. Maja Szymańska oraz Karolina Grzejdziak, reprezentujące Art Factory,  zajęły trzecie miejsce, prezentując wysoki poziom artystyczny i techniczną perfekcję.

- Ogromne gratulacje dla każdego z naszych zawodników. Jak za każdym razem rozpiera nas duma i z niecierpliwością czekamy na wiadomości o kolejnych osiągnięciach naszych młodych artystów. Dziękujemy każdej osobie, która była z nami i towarzyszyła nam w ten piękny dzień. A już niebawem widzimy się na kolejnych zawodach - mówi Cecylia Trojanowska, Prezes Fundacji
← powrót