Złota, Srebrna i Brązowa Jodła dla "Jaskółek"

Proszę określić gdzie leży problem:
1 + 9 =
Link
1 + 9 =
53029287417_9403bd03bc_k
Tancerki Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki" mają za sobą kolejny, bardzo udany oraz owocny w laury festiwal. Tym razem wytańczyły Złotą, Srebrną i Brązową "Jodłę" podczas 50. Międzynarodowego Harcerskiego Festiwalu Kultury Młodzieży Szkolnej w Kielcach.
50-lecie festiwalu kieleckiego to wielkie święto nie tylko dla kielczan, ale również dla wielu uczestników i organizatorów, którzy tworzyli festiwal od lat. Tegoroczna impreza trwała od 6 do 16 lipca. W wydarzeniu wzięło udział ponad 1000 osób. Wśród uczestników byli sportowcy z kraju i zagranicy - tym razem z Ukrainy i Mołdawii.
- Jubileuszowa edycja miała bogaty oraz napięty program. Obejmował wystawy, koncerty, pokazy oraz parady, w których brały udział nasze zespoły i wielokrotni laureaci poprzednich festiwali – relacjonuje Magdalena Markiewicz, choreograf z Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki".

Na warsztatach prowadzonych przez pedagogów uczelni i szkół baletowych z Polski , uczestnicy intensywnie pracowali nad techniką i przygotowywali się do finałowego koncertu. W ramach festiwalu odbywały się przeglądy konkursowe, podczas których zespoły artystyczne w różnych kategoriach rywalizowały o festiwalowe nagrody - Złote, Srebrne i Brązowe Jodły.

Koncert Galowy odbył się w Amfiteatrze Kadzielnia. Piotrkowskie zespoły Akademii Tańca Sportowego  zostały nagrodzone i wzięły udział w Gali  prezentując wszystkie 3 nagrodzone choreografie.
ZŁOTA JODŁA - ATS Jaskółki  Młodzież „Aerobik” w kategorii inscenizacje i miniatury 16-25 lat
SREBRNA JODŁA- ATS „Jaskółki” – kategorii show dance i widowiska 12-15 lat
BRĄZOWA JODŁA – ATS Jaskółki Junior „Perła” w kategorii inscenizacje i miniatury 12-15 lat
← powrót