Ośrodek Interwencji Kryzysowej funkcjonujący dotychczas przy ul. Próchnika 34 - od 02.04.2007r. przenosi się na ul. Norwida 4 (budynek Świetlicy Środowiskowej ?Bartek? ? parter). Zmianie ulegnie także numer telefonu na 0-44 647 43 62.
W Galerii MOK można oglądać prace młodych artystów pod tytułem ?Trzy kroki do sztuki?. Ekspozycja skupia 58 prac o różnej tematyce, wykonanych wieloma technikami plastycznymi. Prace można oglądać do 16 kwietnia.
30 marca w piotrkowskim Domu Nauczyciela Przeglądem Teatrów Szkolnych pt. ?Profilaktyka nałogów i agresywnych zachowań wśród młodzieży? zainaugurowana zostanie IV edycja kampanii "Zachowaj trzeźwy umysł".
Przy blasku świec goście zebrani w siedzibie Ośrodka Działań Artystycznych Galeria OFF uczcili w piątkowy wieczór pamięć Tadeusza Nalepy.
5 organizacji pozarządowych zgłoszono do Nagrody im. 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Nagrodę, która każdego roku będzie przyznawana najbardziej wyróżniającym się organizacjom, ustanowił Prezydent Krzysztof Chojniak.
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim ogłasza uzupełniający nabór kandydatów na bezpłatne kursy języka francuskiego na poziomie średniozaawansowanym wzbogacone o zajęcia z obsługi Internetu oraz autoprezentacji. Projekt dotyczy osób ...
Projekt Wieloletniego Programu Inwestycyjnego na lata 2007-2011, zaakceptowany przez Prezydenta Krzysztofa Chojniaka, został przekazany do Biura Rady Miasta. WPI to dokument bardzo ważny - jest materiałem wyjściowym do prac nad budżetem miasta.
Galeria BWA zaprasza na kolejną wystawę. Tym razem prezentowane będą malarstwo i rysunki studentów i dyplomantów z Pracowni Malarstwa łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Wernisaż dziś o 18.00.
Po raz pierwszy w tej kadencji spotkali się dziś radni na Sesji Młodzieżowej Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim. Wybrano Przewodniczącego, Zastępców, Sekretarza i komisje Młodzieżowej Rady Miasta.
Jeszcze tylko dziś (15.03.br) można zgłaszać kandydatury do Nagrody im. 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego. Nagrodę, która każdego roku będzie przyznawana wyróżniającym się organizacjom ustanowił prezydent Krzysztof Chojniak.