Dzisiaj: Wtorek 18 czerwca 2019

Wszystkim producentom rolnym posiadającym gospodarstwo rolne przysługuje zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.
Urząd Miasta przypomina o obowiązku wnoszenia opłat za sprzedaż napojów alkoholowych. Termin mija 30 września.
Już w piątek 15 września rusza kolejna akcja Sprzątanie Świata - Piotrków. Hasło tegorocznej zbiórki śmieci brzmi: ?SIĘ NATURA PRZYSTOSUJE?. W tegorocznej akcji przewiduje się, że udział weźmie ok. 9 000 uczestników. W roku 2005 w ...

Teren o powierzchni 4,8841ha zabudowany budynkiem administracyjnym o powierzchni 821,50m2, budynkami magazynowymi o powierzchni 277,20m2 i 281,90m2.

Chcesz naprawdę wypocząć? Zregenerować siły? Nie siedź przed telewizorem! Zabierz rodzinę i przyjaciół na wycieczkę rowerową!
W środę 6 września 2006 roku podpisana została umowa dot. funkcjonowania Instytutu Badań nad Parlamentaryzmem. Prezydent zaprosił założycieli Instytutu do jego siedziby przy ul. Farnej 8 w Piotrkowie Trybunalskim.
Budowa obwodnicy składa się z kilu etapów. Od 2003 roku, kiedy przystąpiono do realizacji projektu, udało się zmodernizować i poszerzyć ulicę Sulejowską od granic miasta do nowego ronda wykonanego przy jeziorze Bugaj.
Około stu osób Parlamentarzystów i Radnych Rady Miasta wzięło udział w otwarciu wystawy "Piotrków w dziejach parlamentaryzmu polskiego". Wystawa pod takim tytułem otwarta została w dniu 19 lipca br. w holu Sali Kolumnowej Sejmu.
Prezydent Miasta dokonał oceny wyników finansowych Miasta z pierwsze półrocze 2006.
Wystawa ?Malarskie fascynacje? to trzy indywidualne prezentacje artystów z Warszawy : Iwony Sielczak, Jadwigi Skrzyckiej ? Wiśniewskiej oraz Stanisława Jerzego Dołżyka.