Ośrodek Sportu i Rekreacji chcąc krzewić idee olimpijskie wśród młodzieży, organizuje we współpracy z Polskim Komitetem Olimpijskim Dzień Olimpijczyka. Impreza pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka odbędzie się ...
Jak starać się o dotacje z Urzędu Miasta na zadania zlecone oraz jakie organizacje, stowarzyszenia i fundacje działają na terenie Piotrkowa - dane te można znaleźć w "Informatorze dla Organizacji Pozarządowych", dostępnym w Urzędzie ...
Grand Prix III Piotrkowskich Impresji Tanecznych i nagrodę rzeczową w wysokości 3.000 zł ufundowaną przez Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego Krzysztofa Chojniaka zdobył zespół Gest reprezentujący Czechowice-Dziedzice.
Urząd Miasta rozpoczął prace zmierzające do opracowania wielkoskalowej ortofotomapy dla obszaru miasta Piotrkowa Trybunalskiego i okolic. Zainteresowani zaproszeni są na spotkanie do Urzędu Miasta 17 kwietnia o godz.10.00.
W najbliższa niedzielę 15 kwietnia Telewizja Polska (Pr.1) wyemituje film pt. ?Jakub kłamca? - komediodramat wojenno ? obyczajowy (produkcji USA/Francja), którego zdjęcia w dużej części realizowane były w Piotrkowie Trybunalskim.
Wiadomo już komu przyznana została Nagroda 800-lecia Piotrkowa Trybunalskiego, ustalona przez Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. W tym roku Nagrodę otrzymają 2 organizacje.
Biuro Obsługi Mieszkańców zostało pozytywnie ocenione przez interesantów, załatwiających sprawy w magistracie. W marcu petenci najbardziej zadowoleni byli ze współpracy z Referatem Komunikacji.
23 zespoły z kraju i zza granicy wezmą udział w III Piotrkowskich Impresjach Tanecznych, organizowanych przez MOK. Jutro widzowie będą mogli podziwiać różne gatunki tańca disco w sali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 12.
Galeria rozrywkowo-handlowa Focus Park z kinem multipleks i ponad 100-ma butikami powstanie u zbiegu ulic Słowackiego i Kostromskiej. Przedsięwzięcie zrealizuje firma Emerson, z planami której zapoznał się prezydent Krzysztof Chojniak.
Ze stanem prac remontowych, prowadzonych na ul. Sulejowskiej zapoznał się dziś prezydent Krzysztof Chojniak. Na miejscu robót Inżynier Kontraktu oraz przedstawiciele firmy Skanska zapoznali prezydenta ze szczegółami remontu.