Regionalna Organizacja Turystyczna Województwa Łódzkiego, do której od roku należy Piotrków Trybunalski, zaprasza do umieszczenia reklamy w najnowszym przewodniku turystycznym. Cały region będzie zaprezentowany na około 400 fotografiach i ...
Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego na BEZPŁATNE BADANIA ciśnienia tętniczego, stężenia glukozy i cholesterolu, EKG serca oraz bezpłatną konsultację kardiologiczną w ramach Ogólnopolskiej Akcji ...
Niedopełnienie obowiązków przez Pana Andrzeja Pola prezydenta miasta w 1999r. mogło doprowadzić do zburzenia stadionu Piotrcovii - doniesienie do Prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożył obecny Prezydent Miasta
Przez 3 dni (od piątku do niedzieli) sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury rozbrzmiewać będzie śmiechem uczestników Trybunałów Kabaretowych. Już po raz czwarty w Piotrkowie Trybunalskim powstawać będzie Konstytucja Kabaretowa. ...
Jutro w czwartek 19 października ogłoszone zostaną wyniki tegorocznego konkursu Prezydenta Miasta na najlepszą pracę magisterską za rok 2006. Autor najlepszej pracy otrzyma nagrodę finansową a jego praca zostanie wydana drukiem.
W wyniku starań o włączenie ludzi starszych do systemu kształcenia powoływane są tzw. Uniwersytety Trzeciego Wieku. Uniwersytet taki powołany zostanie w czwartek 19 października w Piotrkowie Trybunalskim.
Od 4 lat kiedy miastem zarządza Waldemar Matusewicz Prezydent Miasta, do wszystkich mieszkańców za pośrednictwem listonoszy kierowane są sprawozdania z realizacji zadań i budżetu miasta.
Prezydent Miasta i Ojcowie Jezuici z Sanktuarium Matki Bożej Trybunalskiej podziękowali wszystkim, którzy pomagali w przygotowaniu uroczystości dziękczynienia w dniu 23 września 2006r. Wręczono medale za zasługi dla miasta.
Są dzieci, które marzą o rodzinie. Są rodzice, którzy marzą o dziecku. Jeśli jest to również Twoje pragnienie ? zadzwoń lub przyjdź.
40 nauczycieli odebrało nagrody finansowe po 3000 zł każda. Nagrody finansowe dla najlepszych nauczycieli przyznał Prezydent Miasta Waldemar Matusewicz.