Dzisiaj: Czwartek 13 maja 2021

Aktualności

Miejska Biblioteka Publiczna zaprasza na spotkanie autorskie z Agnieszką Prochoń, piotrkowską pisarką, która opowie o swojej książce „Wiosna na zakręcie”.
Stowarzyszenie Przyjaciół Ognisk Artystycznych oraz Centrum Idei Ku Demokracji zapraszają w najbliższą niedzielę (25.10) na koncert z okazji XV Światowego Dnia Papieskiego. Początek o godzinie 17.
Pięciuset uczniów z piotrkowskich szkół gimnazjalnych wzięło udział w szkoleniu „Bezpieczeństwo internetu”, które wczoraj (20.08) odbyło się w Miejskim Ośrodku Kultury.
Wycieczki, zajęcia artystyczne, projekcje filmowe oraz zawody sportowe – to część atrakcji, z jakich korzystają młodzi piotrkowianie spędzający wakacje z Ośrodkiem Edukacji Artystycznej MOK. Za nami półmetek wakacji z OEA.
IMG20200801112036
Standardy rocka i poprocka oraz piosenki autorskie będzie można wysłuchać w najbliższą sobotę (8.08) podczas kolejnego koncertu z serii „Lato na Starówce”. W Rynku Trybunalskim wystąpią Olga Lisiecka, Jakub Krasowiak i Wiktor Synowiec.
Do 31 sierpnia można wysyłać zdjęcia na konkurs "Piękno ziemi łódzkiej w obiektywie". Każdy może zgłosić nie więcej niż 6 prac.
Wojciech Karolak, światowej klasy muzyk jazzowy, zagrał w minioną sobotę na scenie Old Town Jazz. Koncert przyciągnął na Starówkę wielu fanów tego gatunku muzycznego.
28-07-2015

Jezzowanie na Rynku

W sobotę (1.08) na scenie Old Town Jazz przy ul. Rycerskiej 8 zagra światowej klasy jazzman Wojciech Karolak. Początek o godzinie 20.00 w najbliższą sobotę.
Dwa piotrkowskie przedszkola: nr 12 i 24, pozyskały dofinansowanie na utworzenie ogródków dydaktycznych. Wartość obu projektów to ponad 61 tys. zł.
Już po raz kolejny w Piotrkowie Trybunalskim realizowany będzie program „Wyprawka szkolna”, w ramach którego można pozyskać dofinansowanie na zakup podręczników.