Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

O tym, że ?lato czeka? przypomnieli pracownikom UM najmłodsi piotrkowianie ? w poniedziałek do gabinetu Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka zawitała grupa przedszkolaków z Niepublicznego Przedszkola im. bł. E.Bojanowskiego. Dzieci ...
"Budżetowanie, podstawy księgowości i rozliczanie projektów finansowanych z EFS?, to temat szkolenia, na które zaprasza Regionalny Ośrodek Europejskiego Funduszu Społecznego w Piotrkowie Trybunalskim przy Centrum Promocji i Rozwoju ...
Uczestnicy kolejnego spotkanie w sprawie Traktu Wielu Kultur wytypowali pięć miejsc w mieście, które zostaną poddane kompleksowej analizie w zakresie m.in.: własności, infrastruktury technicznej, sposobu wykorzystania i możliwych propozycji ...
Kilka najbliższych dni to w Piotrkowie Trybunalskim czas spotkań z historią i kulturą żydowską. W programie przegląd festiwalowych filmów, warsztaty rękodzieła i kulinarne oraz wielki Szabat w Synagodze. W piątek - koncert klezmerski w ...
Na kąpielisku miejskim trwają intensywne przygotowania do oficajalnego otwarcia, które nastąpi w najbliższą sobotę. Od kilku dni na miejscu pracują ratownicy-płetwonurkowie z OSiR-u, którzy oczyszczają dno akwenu.
Edyta Kalisiak - zawodniczka UKS Delfin Piotrków Trybunalski trenowana przez Roberta Bednarka zdobyła brązowy medal w Korespondencyjnych Mistrzostwach Polski zawodników 10-11 lat.
Raport obejmuje problematykę demografii, środowiska naturalnego, majątku i finansów miasta, infrastruktury technicznej, komunikacji, mieszkalnictwa, gospodarki miasta, nauki, szkolnictwa i kultury.
19 czerwca zapraszamy na spotkanie informacyjno-szkoleniowe na temat Programu ?Młodzież w Działaniu?. Udział w spotkaniu jest bezpłatny.
Pozytywnie rozstrzygnięty przetarg i już ruszył remont ul. Słowackiego na odcinku od ul. Armii Krajowej do ul. Owocowej. Prace na tym odcinku potrwają do połowy września.
W ramach poprawy estetyki i wizerunku centrum miasta rozpocznie się kompleksowy remont kolejnej ulicy Dąbrowskiego. To kolejna, po rozpoczetym już remoncie wieży ciśnień, inwestycja na Trakcie Wielu Kultur.