Dzisiaj: Wtorek 14 lipca 2020

3 czerwca br. powinno nastąpić rozstrzygnięcie przetargu na wykonanie przebudowy ulicy Słowackiego od ulicy Armii Krajowej do ulicy Owocowej w Piotrkowie Trybunalskim.
Dobiega końca remont ulicy Garbarskiej. Pierwsza część prac ? na odcinku od ul. Wyzwolenia do ul. Szmidta ? wykonana została w ubiegłym roku. Teraz remont objął ostatni odcinek ulicy, od ul. Szmidta do ul. Działkowej.
18 maja br. o.Andrzej Lemiesz superior OO.Jezuitów otrzymał z rąk Przewodniczącego Rady Miasta Mariana Błaszczyńskiego tytuł Honorowego Obywatela Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, nadany uchwałą Rady Miasta 28 kwietnia br.

W minioną sobotę 17 maja w Gimnazjum Nr 4 odbył się finał VII Międzygimnazjalnego Konkursu ?W imię miłości Ojczyzny?, upamiętniającego 68 rocznicę Golgoty Wschodu.

20 maja 2008 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbędzie się spotkanie edukacyjne dla młodzieży. Tegoroczne warsztaty będą przebiegać pn. ?Wspólne drogi: tolerancja, zwyczaje, kultura?.

?Samorządowcy? i ?Księża? - te dwie drużyny zmierzyły się na boisku w minioną sobotę. Wynik spotkania - 4:1 dla reprezentacji Samorządu! ?Księża? zapowiadają rewanż, który ma się odbyć w Łodzi.

Stulecie urodzin świętowała dziś piotrkowianka pani Bronisława Kauc. Z gratulacjami i serdecznymi życzeniami do Dostojnej Jubilatki w towarzystwie Kierownik USC udał się Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.

Trwają prace przygotowawcze do oczyszczenia stawu w Parku im. ks. J.Poniatowskiego. Została już spuszczona woda - w celu przygotowania do pierwszego etapu prac, czyli do odmulenia. Dno stawu trzeba osuszyć, co jest konieczne ze względu na ...
W czasie tegorocznych obchodów Dni Miasta Piotrkowa Trybunalskiego, 7 i 8 czerwca zorganizowany zostanie Jarmark Trybunalski. Stoiska ustawione będą na zamkniętym odcinku ul. Słowackiego ? od ul. Sienkiewicza do Pl. Kościuszki.
Prezydent Miasta przeznaczył do sprzedaży działkę, przy ul. Sulejowskiej 100. Jest to nieruchomość niezabudowana o pow. 0,1064 ha, której właścicielem jest Gmina Piotrków Trybunalski. Nieruchomość objęta jest planem miejscowym ...