Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

Zapewne niewielu z nas zdaje sobie sprawę, że tradycje Szkoły Podstawowej nr 10 im. Mikołaja Reja sięgają początków XX wieku.Dziś uczniowie i nauczyciele spotykają się na uroczystościach z okazji 80-lecia istnienia szkoły.
Prezydent Miasta przedstawił radnym uchwałę przeznaczającą nieruchomość przy ul. Batorego 10 do wydzierżawienia na okres 28 lat. Rada Miasta przychyliła się do wniosku Prezydenta Miasta i przyjęła uchwałę.
Już wkrótce Samodzielny Szpital Wojewódzki w naszym mieście zostanie wyposażony w nowy samochód transportu sanitarnego, który wykorzystywany będzie do przewozu chorych, dowozu lekarzy na konsultacje oraz całodobowego przewozu krwi.
Trwają prace remontowe na piotrkowskiej Starówce. W tej chwili dobiegają końca roboty kanalizacyjne i wodociągowe, po ułożeniu całej sieci na teren budowy wejdzie firma drogowa. Trwa też budowa ścian nadziemia muru, który stanie na ...
Z okazji Dnia Dziecka piotrkowski Klub MitAuto zaprasza na zawody sportowe. Impreza rozpocznie się w najbliższą niedzielę 1 czerwca o godz. 15.00 przy ulicy Michałowskiej 33 w Piotrkowie Trybunalskim.
Marszałek Województwa Łódzkiego ogłosił IX edycję konkursu na najlepsze rozprawy doktorskie, prace magisterskie i dyplomowe tematycznie związane z województwem łódzkim lub promujące region łódzki.
Na piotrkowskich kortach OSiR-u TUKS Champions Team zorganizował Wojewódzki Tenisowy Turniej Klasyfikacyjny do lat 10,12 i 14. Zawodnicy piotrkowskiego klubu TUKS Kozica zajęli wszystkie możliwe pierwsze miejsca.

Zapraszamy 31 maja br. o godz.11.00 na mecz charytatywny między reprezentacjami piotrkowskiego samorządu i przyjaciół Międzyosiedlowej Ligii Piłki Nożnej a reprezentacją Sejmu RP. Początek o godz. 9:00.

30 maja br. o godzinie 15.00 rozpoczną się uroczystości z okazji Dnia Rodzicielstwa Zastępczego. Impreza zorganizowana została w tym roku już po raz trzeci a rodziny bawić się będą na wspólnym pikniku.

128 uczestników wzięło udział w III edycji Programu ?Urząd Miasta ? obywatelską platformą młodych?. Celem przedsięwzięcia jest aktywizacja środowisk młodzieżowych na rzecz budowy społeczeństwa obywatelskiego.