Dzisiaj: Poniedziałek 03 sierpnia 2020

Ojcowie Jezuici i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają 2.11. na Zaduszki Piotrkowskiego Środowiska Artystycznego i Środowisk Twórczych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Komunikat Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim w sprawie kursowania autobusów i minibusów komunikacji miejskiej 1 listopada 2007 roku.
25.10. br. odbyły się uroczystości I rocznicy odsłonięcia pomnika Żołnierzy Wyklętych w Piotrkowie. Prezydent Krzysztof Chojniak uhonorowany został Złotym Krzyżem Konspiracyjnego Wojska Polskiego.
?Problemy, jakie stoją przed samorządem lokalnym?- to temat spotkania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka z młodzieżą w ZSP nr 1 w ramach zajęć z WOS.
Dziś w Parku im. J. Poniatowskiego, w ramach projektu "Zielony Piotrków", odbyło się jesienne sadzenie drzew. Jednocześnie dla najmłodszych mieszkańców miasta udostępniony został nowy plac zabaw w parku.
Decyzją Rady Nadzorczej TBS Sp. z o.o. z dnia 25 października 2007 nowym prezesem spółki została pani Elżbieta Sapińska. Dotychczasowy prezes, pan Stanisław Boczek został odwołany z powodu utraty zaufania Rady Nadzorczej.
Od 24 do 27 października br. Piotrków Trybunalski (wraz z Powiatem Piotrkowskim) uczestniczy w Międzynarodowych Targach ? Poznań TOUR SALON 2007?.

29 października br.(poniedziałek) odbędzie się w Instytucie Europejskim w Łodzi międzynarodowa konferencja ?Projekty rewitalizacji a fundusze strukturalne UE i partnerstwo publiczno - prywatne?, która realizowana jest w ramach ?Open ...

Wychodząc naprzeciw potrzebom gości, którzy przybędą do naszego kraju na Euro 2012, Piotrków Trybunalski przygotowuje się do prezentacji miasta, jako miejsca atrakcyjnego turystycznie.
W najbliższym czasie Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie wzbogaci się o samochód. Radni Rady Miasta przychylili się do wniosku Prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego i postanowił udzielić wsparcia finansowego na rzecz Powiatu Piotrkowskiego ...