Dzisiaj: Poniedziałek 10 sierpnia 2020

W magistracie trwają intensywne przygotowania do kolejnej rundy w wyścigu po pieniądze z Unii Europejskiej. W obecnej perspektywie finansowej w latach 2007-2013 do województwa łódzkiego trafi 1006,38 mln euro.

I edycja Jarmarku Produktów Regionalnych odbyła się 21 - 22 października br. w Vienne (Francja).Wśród ponad 150 wystawców, obok przedstawicieli firm francuskich, zaprezentowały się firmy z Piotrkowa Trybunalskiego.
Od 3 listopada rusza Międzyosiedlowa Liga Halowa w Piłkę Nożną pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka. Będzie to kontynuacja miejskiej akcji ?Zachowaj trzeźwy umysł?.
Ojcowie Jezuici i Miejski Ośrodek Kultury zapraszają 2.11. na Zaduszki Piotrkowskiego Środowiska Artystycznego i Środowisk Twórczych pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Komunikat Miejskiego Zarządu Dróg i Komunikacji w Piotrkowie Trybunalskim w sprawie kursowania autobusów i minibusów komunikacji miejskiej 1 listopada 2007 roku.
25.10. br. odbyły się uroczystości I rocznicy odsłonięcia pomnika Żołnierzy Wyklętych w Piotrkowie. Prezydent Krzysztof Chojniak uhonorowany został Złotym Krzyżem Konspiracyjnego Wojska Polskiego.
?Problemy, jakie stoją przed samorządem lokalnym?- to temat spotkania prezydenta miasta Krzysztofa Chojniaka z młodzieżą w ZSP nr 1 w ramach zajęć z WOS.
Dziś w Parku im. J. Poniatowskiego, w ramach projektu "Zielony Piotrków", odbyło się jesienne sadzenie drzew. Jednocześnie dla najmłodszych mieszkańców miasta udostępniony został nowy plac zabaw w parku.
Decyzją Rady Nadzorczej TBS Sp. z o.o. z dnia 25 października 2007 nowym prezesem spółki została pani Elżbieta Sapińska. Dotychczasowy prezes, pan Stanisław Boczek został odwołany z powodu utraty zaufania Rady Nadzorczej.
Od 24 do 27 października br. Piotrków Trybunalski (wraz z Powiatem Piotrkowskim) uczestniczy w Międzynarodowych Targach ? Poznań TOUR SALON 2007?.