Dzisiaj: Sobota 11 lipca 2020

Komisja Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej wybrała program przygotowany przez Piotrków Trybunalski jako jeden z najlepszych programów, nadesłanych na konkurs ?Finansowe Wspieranie Programów z zakresu opieki nad dzieckiem i rodziną?,

68 lat temu ? 17 września 1939 roku Armia Czerwona zdradziecko zaatakowała Polskę. ?Przyjaciel ze Wschodu? okazał się największym wrogiem ? bo zadającym cios znienacka, bez uprzedzenia.
Celem Akademii jest przygotowanie uczestników do korzystania ze szkoleń internetowych. Pierwszy warsztat odbędzie się 3 października w Piotrkowie Trybunalskim w Urzędzie Miasta, Pasaż Karola Rudowskiego 10, godz. 10.00. Formularz ...
Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza na kolejne imprezy sportowe.

Mieszkańcy naszego regionu coraz częściej decydują się na założenie własnej firmy. Cenią niezależność, bezpieczeństwo, możliwość decydowania o własnym losie. Tworzą miejsca pracy nie tylko dla siebie, ale także dla innych. ...

Rada Miasta na Sesji w październiku planuje utworzenie kolejnej jednostki pomocniczej gminy ograniczonej ulicami: Wolborską, Rakowską, Budki (linia kolejowa), Wojska Polskiego i trasą szybkiego ruchu Warszawa ? Katowice.
Miejski Zarząd Dróg i Komunikacji oczekuje na wnioski i uwagi od pasażerów, które pozwolą ostateczne stworzyć rozkłady jazdy zgodne z oczekiwaniami osób, korzystających z tych przewozów.
W najbliższy piątek, 14 września rozpocznie się II Ogólnopolski Turniej Koszykówki o Puchar Prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.Mecze rozgrywane będą w hali OSiR Relaks przy al.3-go Maja. Oficjalne rozpoczęcie o 16:00.
zakończyła się letnia akcja "Wyciągamy dzieci z bramy". 15 września o godzinie 16.00 MOK zaprasza wszystkie dzieci, ich rodziców i dziadków, na Wielki Festyn 5 edycji akcji ?Wyciągamy dzieci z bramy?.
Wypłaciliśmy całość drugiej transzy środków otrzymanych na stypendia dla studentów w ramach projektu "Nowa szansa dla Żaka II".