Dzisiaj: Wtorek 22 września 2020

W ramach projektu 204 Beneficjentów Ostatecznych mogło skorzystać z kompleksowych kursów w zakresie języka angielskiego i niemieckiego na różnym poziomie zaawansowania od początkującego do zaawansowanego.

Trwa przebudowa ulic Sienkiewicza i Polnej. Prace nadzorowane są przez Biuro Inwestycji i Remontów Urzędu Miasta.
01-04.04 w Piotrkowie Trybunalskim obchodzone były Dni Papieskie. Myślą przewodnią tegorocznych uroczystości były słowa Jana Pawła II "Postawcie wszystko na miłość".

W Galerii ?U Panien? nastąpi dziś wernisaż wystawy prac plastycznych ?Aż zrozumiem sam siebie... ? Ekspozycja składa się z prac osób dotkniętych chorobą psychiczną.

Miasto Piotrków Trybunalski otrzymało z Regionalnego Centrum Polityki Społecznej w Łodzi 824.720,00 zł - pierwszą ratę środków przyznanych na realizację projektu stypendialnego "Żaczek III ? program finansowego wsparcia młodzieży z ...
W miniony piątek (30 marca) Prezydent Krzysztof Chojniak w towarzystwie wiceprezydenta Andrzeja Kacperka, Skarbnika Miasta Wiesławy Łuczak i Sekretarza Miasta Bogdana Munika zainaugurował wiosenne sadzenie drzew.
W związku z zewnętrznym przeglądem serwisowym systemów "Pojazd" i "Kierowca" - w dniu 6.04.br. tj. w najbliższy piątek, Referat Komunikacji na ul. Szkolnej 30/38 obsługiwał będzie klientów do godz. 14.00. Za utrudnienia serdecznie ...
Studenci piotrkowskiej Filii Akademii Świętokrzyskiej będą reprezentować Polskę 9 maja 2007 r. w Mediolanie podczas obchodów Dnia Europy. Ubrani w tradycyjne stroje ziemi łódzkiej zaprezentują Godło Piotrkowa Trybunalskiego i Flagę ...
W Urzędzie Miasta Piotrkowa Trybunalskiego przeprowadzony został audit nadzoru systemu jakości ISO 9001: 2001. Zespół auditujący ocenił pracę piotrkowskiego magistratu bardzo dobrze.
W kinie ?Pegaz? Miejskiego Ośrodka Kultury przy al. 3 Maja 12 trwa przegląd filmów Krzysztofa Zanussiego. Wstęp na wszystkie części przeglądu jest wolny.