Dzisiaj: Piątek 22 stycznia 2021

Rzymskokatolicka Parafia pw. Św. Małgorzaty i Św. Augustyna w Witowie i piotrkowskie Muzeum zapraszają na wystawę: "ZABYTKI SZTUKI SAKRALNEJ DAWNEGO OPACTWA NORBERTANÓW W WITOWIE. Wystawę można oglądać do końca sierpnia br.
W marcu audytorzy kontrolowali czy system zarządzania jakością w Urzędzie Miasta jest utrzymywany zgodnie z dokumentacją. W raporcie pokontrolnym audytorzy przyznali piotrkowskiemu urzędowi najwyższą ocenę.

30 maja 2007 roku w godzinach od 9.00 do 16.00 na terenie Centrum Rekreacyjno ? Rehabilitacyjnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Belzackiej 108/110 odbędzie się VII edycja targów pod nazwą: ?Piotrkowski Dzień ...

O sporcie, pieniądzach i stadionie rozmawiali Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak i Wiceminister Sportu Arnold Masin, który przyjechał dziś do Piotrkowa na zaproszenie Prezydenta.
Miejska Biblioteka Publiczna w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na VI Kiermasz Taniej Książki. Na kiermaszu będzie do nabycia około 1200 pozycji z różnych dziedzin wiedzy, w cenie od 1 do 3 zł. Kiermasz odbędzie się 19 maja (w soboę).
Komisja Oceny Przedsięwzięć Inwestycyjnych GDDKiA w Warszawie 10 maja miała podjąć decyzję w sprawie ostatecznego przebiegu S-8. Na spotkanie Komisji pojechał Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak wspierany przez Halinę Molkę Posła na Sejm ...
11 maja o godz. 18.30 w galerii BWA nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy malarstwa Henryka Trojana ?Czarowanie?.
Performance'm Jana Świdzińskiego zakończył się IX Międzynarodowy Festiwal Sztuki INTERAKCJE. W imieniu Prezydenta Miasta INTERAKCJE zamknął jego zastępca ? Pan Andrzej Kacperek.
W sobotę (12 maja), pod patronatem Prezydenta Miasta Krzysztofa Chojniaka, odbyła się wycieczka rowerowa "Rodzina i przyjaciele na rowerze".
9 maja 2007 roku dzieci z SP Nr 11 gościły w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym dla Niewidomych w Laskach. Uczniowie przybyli do Lasek w ramach rewizyty ? wychowankowie Ośrodka dla Niewidomych gościli w Piotrkowie w ubiegłym roku.