Aktualności

Parlamentaryzm oraz wyjątkowość Parlamentu Europejskiego na tle instytucji Unii Europejskiej będzie głównym tematem wykładu organizowanego przez Instytut Badań nad Parlamentaryzmem w Piotrkowie Trybunalskim.
Trzej królowie odwiedzili mieszkańców Piotrkowa. Dwaj przybyli konno, a trzeci - Baltazar - na wielbłądzie. W organizacji uroczystości, która spodobała się mieszkańcom Piotrkowa Trybunalskiego pomógł m.in. Urząd Miasta.
Czek o wartości 2 tys. złotych na wyprawkę pierwszego piotrkowianina urodzonego w 2007 roku - wręczył dziś mamie Wiktora Łuczyńskiego Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak.
Kolejnych 800 metrów ścieżek rowerowych oddano do użytkowania mieszkańcom Piotrkowa.
Terminy posiedzeń komisji problemowych i Sesji Rady Miasta w styczniu.
Mieszkańcy miasta dokonują wyborów do Rad Osiedli. Do wczoraj ukształtowały się składy osobowe czterech rad osiedli w kadencji 2006-2010.
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim uprzejmie informuje mieszkańców miasta o wprowadzeniu z dniem 01.01.2007 r. zmian w poborze opłaty skarbowej.
Urząd Miasta w Piotrkowie Trybunalskim w związku z realizacją projektu ?Zostań Poliglotą II ? kompleksowe kursy językowe dla pracujących? współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej i Budżetu Państwa.
Do dnia 29 grudnia 2006 roku można składać wnioski o przyznanie stypendium unijnego dla studentów. Stypendium w wysokości 170,00 zł miesięcznie przez okres 9 miesięcy przeznaczone jest dla studentów na stałe zameldowanych w Piotrkowie.
Wybory do Rad Osiedli ?Wronia?, "Starówka","Południe" i "Piastowska"