Aktualności

IV Sesja Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim odbędzie się 29 grudnia (piątek) 2006 roku o godz. 10.00. Przed Sesją o godz. 8.30 Przewodniczący Rady Miasta zaprasza na Mszę Świętą w Kościele św. Jakuba Apostoła.
Piotrkowianie lubią pływać. Wzrosła liczba osób korzystających z miejskich pływalni, a to dzięki wprowadzeniu promocyjnych cen biletów.
Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. informuje o zmianach w kursowaniu autobusów miejskich na czas Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku.
Galeria BWA prezentuje kolejną wystawę ?Piotrkowskie motywy?. Prace eksponowane na wystawie to plon VII Ogólnopolskiego Pleneru Malarskiego ?Piotrków 2006".
Nowa forma współzawodnictwa sportowego piotrkowskich szkół i przedszkoli w nowym kalendarzu imprez sportowo-rekreacyjnych na 2007 rok, zostanie zaprezentowana podczas spotkania Anetty Mądry Dyrektora OSIR-u z dyrektorami szkół i przedszkoli.
Prezydent Miasta Krzysztof Chojniak powołał dzisiaj zarządzeniem swoich dwóch zastępców. I wiceprezydentem ds. oświaty i pomocy społecznej został Andrzej Kacperek II wiceprezydentem ds. polityki gospodarczej został Adam Karzewnik.
Zrealizowany został projekt ustawienia na drogach wlotowych do miasta reklamowych konstrukcji przestrzennych tzw. WITACZEK. Pierwszy pylon reklamowy stoi na rondzie "bugajskim"
Krzysztof Chojniak Prezydent Miasta wręczył, w związku z likwidacją Wydziałów i komórek organizacyjnych Urzędu Miasta, wypowiedzenia umów o prace pieciu pracownikom Urzędu w Piotrkowie.
Powiatowy Lekarz Weterynarii w Piotrkowie Trybunalskim przypomina o przestrzeganiu przepisów dotyczących metod uśmiercania ryb w sprzedaży detalicznej.
Europolis zakończył pierwszy etap prac przy budowie największego parku logistycznego w Europie Środkowo-Wschodniej Poland Central pod Piotrkowem Trybunalskim.